+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y76 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo je puzdro na telefón nenahraditeľným doplnkom?

Aj vo vašom živote zaberá dosť podstatnú časť váš telefón? Niekedy pôobí ako náš priateľ a bez neho sme často „ako bez ruky“. A o čo by sa zjednodušil váš život keby ste ho konečne nemuseli strážiť ako oko v hlave? Keby bol chránený bez toho, aby ste neustále premýšľali, kam ho položiť aby sa nezašpinil a nezničil? Keby ste jednoducho vedeli, že je konečne ochránený od škrabancov, vrypov, preliačení aj prasklín? Doprajte si odolný obal na Vivo Y76 5G od etuo.sk a v priebehu niekoľkých dní to zistíte. Kryty na telefóny totiž zaručia ochranu pred nárazmi, otrasmi, vibráciami aj pred pôsobením vlhkosti, prachu a iných nečistôt na vaše zariadenie. Sú maximálne flexibilné, a tak na mobil perfektne zapasujú. Nehovoriac o precíznych výrezoch, vďaka ktorým nebudete musieť svoj obal na telefón takmer nikdy dávať dole. S obalom môžete pokojne nabíjať mobil, počúvať hudbu, ale aj fotiť či používať snímač odtlačkov prstov. Ak si navyše vyberiete atraktívny dizajn, doplní aj váš štýl či každodenný outfit.

Ako vybrať dokonalý obal na Vivo Y76 5G?

Hovorí sa, že pre každého z nás existuje jeden dokonalý partner na celý život. Rozhodne to však neplatí o puzdrách na telefón. Tie sú tu pre vaše potešenie. Pri ich voľbe buďte vyberaví, hrajte sa s nimi a nebojte sa zvoliť si hneď niekoľko spoločníkov. A tých potom pokojne striedajte ako ponožky alebo podľa toho, v akej nálade sa ráno zobudíte. Chystáte sa na veľký festival alebo akciu s priateľmi? Potom zvoľte na svoj kryt na Vivo Y76 5G uvoľnené boho motívy alebo pastelové obrázky rozkvitnutých kvetov, ktoré vám pozdvihnú náladu ešte o niečo viac. Ak sa naopak chystáte na obchodné jednanie alebo pohovor, stavte na jednofarebnú klasiku. Takýto silikónový alebo plastikový obal o vás napovie, že ste seriózny a spoľahlivý partner. Pre minimalistov sú ako stvorené priehľadné puzdrá s tenkým profilom a pre milovníkov cestovania zas obrázky z rôznych kútov sveta.

Vytvorte si kryt s vlastným motívom

Pokiaľ vám „nepadol do oka“ ani jeden z našich vopred pripravených modelov, nerobte si z toho vrásky! Naopak, radujte sa. Práve pre vás je tu možnosť ísť vlastnou cestou a vytvoriť si obal na mobil, po akom ste vždy túžili. Napríklad s fotkou vašej milovanej polovičky alebo s bláznivou momentkou svojich priateľov. Vyrobte jeden pre seba a jeden venujte najlepšej kamarátke, sestre alebo manželovi. Je to len na vás. Svoj kryt si veľmi rýchlo a jednoducho vytvoríte v našom online kreatívnom editore. Práca v ňom je intuitívna a zvládnete ju aj bez predošlých skúseností. Jednoducho nahrajte svoju obľúbenú fotku, upravte ju tak, aby sedela na váš typ telefónu a doplňte o textové pole či obľúbenú farbu. Všetko skontrolujte a pošlite k nám. Každý motív tlačíme na kvalitný biely podklad tak, aby farby vyzerali čo najjasnejšie a vydržali vám na kryte na Vivo Y76 5G v skvelom stave po celé roky. Tak čo, ideme spoločne na to?

Partner na každý deň: skvelý Vivo Y76 5G

Skvelé zažitky z fotografovania doplnené o skvelú cenovku. Aj to je smartfón Vivo Y76 5G. A ešte omnoho viac. Veľkým lákadlom pri kúpe tohto telefónu je určite veľký 6,58-palcový displej, ktorý zaberá až 90,6 % čelnej strany telefónu a skvele sa hodí na prezeranie videí či hranie online hier aj vďaka výkonnej obnovovacej frekvencii. Užiť si s ním môžete aj pripojiteľnosť na najrýchlejšiu 5G sieť či veľmi slušnú výdrž batérie až 4 100 mAh. Vďaka technológii Dual SIM môžete k telefónu používať dve Nano SIM karty, takže sa ideálne hodí na prepojenie pracovného a osobného telefonovania. Pýchou zariadenia je aj trojitá zadná kamera, ktorej vládne 50 MPx hlavný snímač doplnený o 2 + 2 MPx objektívy.