+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y72 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Trvácne a príjemné kryty na telefóny Vivo Y72 5G

Obaly na telefón Vivo Y72 5G od etuo.sk sadnú na zariadenie „na prvú dobrú“. Vďaka svojim rozmerom z telefónu nikdy neskĺznu, ale naopak sa ho aj pri pádoch alebo nebezpečných udalostiach držia ako kliešť. Nie je nutné ich skladať pri používaní, pretože ich rozmery sú presne na milimeter prispôsobené všetkým externým komponentom aj fotoaparátu. Skvele sa držia v ruke a ich bodová tlač odoláva UV žiareniu, oderu, ale aj vode, mastnote a ďalším nečistotám.

Prečo by ste si mali dopriať kvalitný obal na telefón

Výhod, ktoré používateľom poskytnú kvalitné obaly na telefóny od etuo.sk, je naozaj veľa. Začnime však od ich samotnej podstaty – ochrana proti poškriabaniu, preliačeniu alebo vrypom na telefóne je absolútnou samozrejmosťou. Telefón tak je možné nosievať v kabelke alebo vo vrecku džínsov spoločne s kľúčmi alebo ďalšími ostrými predmetmi bez toho, aby sa akokoľvek poškodilo samotné telo telefónu. Vďaka spevneným bočným stranám sú kryty od etuo.sk odolné voči pádom, nárazom na tvrdé povrchy, a takto ochránia aj vnútorné komponenty telefónu. Ten si potom omnoho dlhšie zachová svoju hodnotu a taktiež skvele funguje po dlhší čas. Pretože sú puzdrá vyrobené z odolných plastov a ďalších kvalitných materiálov, dajú sa pohodlne čistiť vodou, dezinfikovať aj inak oplachovať. Vďaka presným rozmerom a precíznym výrezom majú naviac používatelia neustále prístup k nabíjaciemu konektoru, fotoaparátu aj bočným tlačidlám, takže nie je nutné vyťahovať telefón z obalu takmer nikdy. Len pokiaľ ho, samozrejme, plánujete vymeniť za novší model.

Dizajn puzdra, ktorý si zamilujete

Dnes je absolútnou samozrejmosťou vlastniť obal, ktorý o svojom majiteľovi niečo napovie. Napríklad niečo o jeho obľúbených aktivitách, o životnom štýle, záľubách alebo jednoducho o jeho svetonázore. Práve preto ponúka etuo široký výber krytov z viac ako sto prevedení a vzorov. Silikónové puzdrá kolekcie Etuo Design sú ideálnym príkladom toho, že obal na telefón môže pôsobiť príjemne, moderne a zároveň zaujať okolie. Veľmi obľúbenými sa v rámci tejto série stali mramorové vzory s prvkami zlata a iných drahých kovov ale aj pastelové kvetiny či ďalšie prírodné motívy. Kryty na telefón sa dajú doladiť ku akémukoľvek ročnému obdobiu: letné kryty dýchajú ľahkosťou a jemnými odtieňmi, na tých jesenných sa dajú nájsť zemité farby a hygge motívy, zimné obaly vynikajú svojou pestrosťou vianočných motívov no a obaly určené na jarné obdobie rozkvitajú miliónmi farieb či kvetov. Minimalistom sa iste zapáčia veľmi jednoduché a jemné silikónové obaly, ktoré telefónu nepridávajú na rozmeroch ani na váhe. No a jednofarebné knižkové obaly sú ideálne pre profesionálov, čo svoj telefón potrebujú hlavne pri dôležitých schôdzkach alebo elegánov, ktorí používajú mobil ako jemný doplnok svojho outfitu. Tieto obaly sa naviac dajú využívať aj ako praktické stojany pri sledovaní filmov alebo hraní online hier. A pre tých najnáročnejších používateľov je pripravená možnosť vytvoriť si vlastný obal na telefón Vivo Y72 5G s fotografiou alebo iným lákavým vzorom. Výroba takéhoto krytu je pritom veľmi jednoduchá a pohodlná prostredníctvom nášho online editora. Kryt s vlastnou fotografiou môže slúžiť ako skvelý doplnok, ale aj ako personalizovaný darček pre najbližších.

Rýchly, pôsobivý a zaujímavý Vivo Y72 5G

Telefón Vivo Y72 5G prináša krásny dizajn, žiarivé farby aj skvelý výkon v jednom. Veľkou výhodou je jeho 64 MPx zadná kamera, ktorá dokáže vyfotiť fantastické obrázky cez deň aj v noci a nezáleží na tom, či fotíte zblízka alebo z diaľky. Tento telefón vydrží aj bez potreby nabíjania až niekoľko dní – zaručuje to batéria s kapacitou 5 000 mAh. Vivo Y72 5G hovorí aj svojim názvom o pripojiteľnosti na najnovšiu 5G sieť doplnenú o 128GB pamäť, ktorých kombinácia zaručuje pohodlné sťahovanie a používanie aj niekoľkých aplikácií súčasne. Vďaka skvelému displeju si všetky výhody môžu používatelia naplno užívať.