+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y70

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

V spojení s prírodou aj vo víre veľkomesta

Vo svete moderných technológií stále viac prahneme po návrate ku koreňom, k spätosti s prírodou, ktorá predstavuje v hektike všedných dní pokoj a vyváženosť. Štipku tejto harmónie môžete vďaka dreveným obalom na telefón nosiť vo svojom vrecku všade so sebou. Kryty Wood Case vyrábame zo špičkových materiálov. Boky smartfónov obopína pevný silikónový okraj z flexibilného a zároveň odolného TPU materiálu. Zadnú stranu chráni pevná vrstva tvrdeného plastu pokrytá originálnou drevenou doskou. Vieme, že ergonomické tvary dobre padnúcich smartfónov do ruky treba zachovať, preto naše kryty ani pri použití viacerých materiálov súčasne, nepridajú telefónu ani gram či centimeter navyše.

Každý kus je originál

Drevo je také výnimočne vďaka svojej farbe a drevokresbe, ktorá je pre každý strom charakteristická. Túto jedinečnosť sa nám podarilo zachovať aj na krytoch Wood Case. Dub, buk, jelša a čerešňa sú samé o sebe majstrovské diela, ale ich originalitu môžete doplniť vygravírovaným výjavom, pokojne aj s vlastným motívom. V etuo.sk kreativite hranice nekladieme. Stavte aj na jedinečnosť a originalitu: aby boli drevené obaly na telefóny účinné je potrebné ich doplniť o ochranné sklá a fólie na displej. Ak potrebujete vyššiu ochranu s odtlačkom svojej osobnosti, pozrite sa na knižkové alebo flipové obaly na smartfóny, na ktoré si môžete vybrať vlastný motív.

Vivo Y70 - smartfón do dlane

Smartfón Vivo Y70 predstavuje cenovo dostupný model telefónu. Jeho parametre a technické vybavenie nestrácajú nič na úkor jeho nižšej ceny, a preto užívateľovi ponúka dostatočný výkon, veľkú batériu a dobré fotoaparáty (predný i zadný), ktoré napríklad zosvetlia tmavé škvrny a znížia preexponovanie pri svetlách, vďaka čomu majú nočné portréty väčší jas a vyváženosť. Vďaka tejto funkcii dokáže svojim fotkám vdýchnuť profesionálnosť aj rekreačný fotograf. Smartfón Vivo Y70 má štíhle 3D krivky tela, ktoré tvoria hladký povrch. Je kompaktný a pri váhe 170 gramov sa pohodlne zmestí do dlane bez toho, aby svojho užívateľa ťažil.