+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y33s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné obaly ako základ starostlivosti o telefón Vivo Y33s

Schválne. Koľko času trávite so svojim telefónom? Koľko hodín do neho denne pozeráte? A ako často dokážete nebyť v jeho blízkosti? Ak sa aj váš telefón stal neoddeliteľnou súčasťou vášho života, je načase, aby ste sa o neho začali aj ukážkovo starať. Nech vám vydrží po celé mesiace a roky v nepoškodenom stave. Jedným zo spôsobov, ako na to, je dopriať mu kvalitné ochranné príslušenstvo v podobe spoľahlivého obalu. Ten totiž dokáže s bezpečnosťou telefónu spraviť hotové divy. Ochráni ho od škrabancov, vrypov, odrenín aj prasklín pomocou svojej schopnosti tlmiť nárazy a absorbovať ich energiu. Už sa tak nemusíte báť ani vypadnutia telefónu z rúk alebo jeho rozbitia pri páde na kamennú dlažbu. Navyše sú kryty na Vivo Y33s odolné aj voči pôsobeniu vlhkosti, takže sa s nimi nemusíte báť ani zmoknutia, rozliatej kávy či pádu do mláky. Ich povrchová oleofóbna vrstva ľahko odoláva mastným odtlačkom prstov aj usadzovaniu prachu. Dobré puzdro vám však okrem ochrannej funkcie prinesie aj pridanú hodnotu v podobe krásneho dizajnu vo vašich obľúbených farbách. Môžete si tak spraviť radosť vždy, keď sa na svoj telefón pozriete. Poďte si s nami vybrať obal, ktorý sa vám bude najviac páčiť a prispôsobí sa vášmu životnému štýlu. 

Dolaďte svoj mobil pomocou dokonalého obalu

Ak hľadáte puzdro na mobil, zamerajte sa najprv na svoje vlastné potreby. Vyžaduje vaša práca alebo koníčky špeciálnu ochranu pred tvrdými nárazmi alebo prašným prostredím? Ak ste odpovedali áno, poohliadnite sa u nás po veľmi odolných krytoch na Vivo Y33s vyrobených z gumy alebo karbónových vlákien. Pôsobia robustne, majú dobrú schopnosť pohlcovať nárazy a otrasy a váš mobil udržia v bezpečí aj v extrémnych podmienkach. Že svoj telefón používate skôr doma, v práci alebo v škole, kde mu nebezpečenstvo extrémnych pádov nehrozí? Potom sa pre vás budú ideálne hodiť naše silikónové kryty v rôznych farbách, dizajnoch a spracovaní. Obaly kolekcie Etuo Design Case sú navrhnuté pre moderných používateľov, ktorí preferujú trendový dizajn. Vyberte si z nich obal na Vivo Y33s s motívom chladného mramoru doplnený o zlaté pásy alebo pastelové vzory divokých kvetov. Veľmi obľúbené sú medzi našimi zákazníkmi aj jednoduché obaly s nápaditými nápismi a inými doplnkovými obrázkami.   

Stavte na kryt s vlastným motívom na Vivo Y33s

Že si spomedzi našich pripravených modelov neviete vybrať to pravé? Potom stavte na kryt s vlastným motívom! Môžete si na neho pripraviť vlastnú fotografiu, momentku s priateľmi, obrázok svojich detí alebo logo vlastnej značky. Hlavný motív je možné doplniť o textové polia, svoje obľúbené mottá alebo mená vašich najbližších. Pridávať sa dajú aj rôzne farby a hotové obrázky z našej galérie. Všetko si pripravte podľa svojho vkusu a fantázie, skontrolujte a zašlite k nám do dielne na výrobu. Tvorbu vlastného obalu zvládnete v našom online editore dostupného bez akéhokoľvek sťahovania alebo inštalácie na počítač. Jeho prostredie je intuitívne a zvládne ho každý aj bez skúseností z grafických programov alebo úpravou fotiek. Získajte takto plne personalizovaný kryt a užívajte si jeho výnimočnosť každý deň. Môžete ho navyše venovať aj svojim blízkym ako osobný a praktický darček na Vianoce alebo narodeniny.   

Užitočný partner Vivo Y33s

Ak hľadáte telefón, s ktorým zažijete zábavu aj pohodlnú prácu, spoľahnite sa na smartfón Vivo Y33s. Prinesie vám vysokokapacitnú batériu 5 000 mAh, výkonný fotoaparát s rozlíšením hlavnej šošovky 50 MPx a príjemne spracovaný dizajn. K tomu si môžete užívať vysoký výkon sprostredkovaný kombináciou 8jadrového procesoru Mediatek Helio G80 a o 8GB RAM plus navyše 4GB vďaka softwarovej technológii rozšírenej RAM 2.0. Doplňte si k tomu aj odomykanie pomocou odtlačkov prstov alebo identifikácie tváre a získate smartfón so všetkým, čo v skutočnosti potrebujete.