CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y22s

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ktoré obaly na Vivo Y22s sa najviac nosia?

Žijeme v dobe, kedy sa nosí minimalizmus a elegancia. Ale milujeme taktiež všetko neobvyklé, farebné a veselé. A práve také by mali byť aj trendové obaly, ktoré budeme v najbližších rokoch nosiť. Ak milujete všetko v čo najjednoduchšom prevedení, siahnite po priehľadných obaloch typu Ultra Slim. Vášmu telefónu Vivo Y22s nepridajú ani centimeter navyše, krásne zvýraznia jeho originálny dizajn, ale zároveň telefón plnohodnotne ochránia pred akýmkoľvek poškodením. Časom nezožltnú, a tak ich môžete v špičkovom stave používať po dlhé mesiace a roky. Veľmi obľúbené sú aj silikónové obaly v jednofarebnom prevedení. Aktuálne bodujú hlavne tie v tlmených farbách béžovej, sivej, pastelovo ružovej alebo belasej. Na mobile pôsobia originálne a zachovajú jeho pôvodný dizajn. Navyše sa hodia na každú príležitosť a spĺňajú všetky moderné bezpečnostné štandardy. Ak hľadáte trochu farieb, stavte na umelecky vyzerajúce akvarelové diela. Vo svojom abstraktnom štýle predstavujú univerzálneho spoločníka pre každú vekovú kategóriu. Navyše sú doplnené o zlaté a trblietavé prvky, ktoré ich oživia a dodajú im iskru. A ako čerešničku na torte sme si pre vás pripravili aj obaly vytvorené v spolupráci s prvotriednymi výtvarníkmi, ktorí našim obalom vdýchli umeleckého ducha. Nájdete ich v kolekciách Koláže alebo Prírodné

Vyrobte si vlastný obal

Vedeli ste, že naozaj trendy sú aj obaly s vlastnou potlačou? Vytvoriť si ich môžete aj na našich stránkach. Je to veľmi jednoduché a dokonca aj zábavné. Stačí, ak si kliknete na možnosť „navrhnúť kryt“ a necháte sa previesť do nášho online kreatívneho editora. Do jeho prostredia môžete nahrať svoju obľúbenú fotku a pohrať sa s ňou tak, aby na váš telefón skvele zapasovala. Samozrejmosťou je, že jej významná časť nebude prekrytá výrezom na zadný fotoaparát či ďalšie prvky. Pamätajte, že čím kvalitnejšia fotka, tým krajší finálny výsledok. Obrázok môžete dopĺňať aj o textové polia, nápisy, svoje obľúbené farby či viaceré fotografie. Odporúčame vám však myslieť na jednoduchosť. Najkrajšie na mobile vyniknú vaši milovaní, domáci miláčikovia, obrázky obľúbenej scenérie, fotky z výletov, svadieb, krstín alebo iných významných dní. Dajte si preto záležať a vyberte takú, ktorú budete naozaj milovať. A ak vyberáte obal na telefón s vlastným krytom ako darček pre svojich najbližších, nezabudnite do nich vložiť aj lásku a nežnosť. Ide o perfektný dar s praktickým využitím a osobným vyznením, tak nech to stojí naozaj za to. Držíme vám palce!

Hygienicky čistý mobil ako základ zdravia

Vedeli ste, že na svojom telefóne nosíme viac baktérií, ako na domácej záchodovej doske? Práve preto je pre naše zdravie hlavne v dnešnej dobe myslieť na jeho čistotu a čo najčastejšie zbavenie choroboplodných zárodkov. S obalmi na telefón od etuo.sk vám to pôjde veľmi jednoducho. S prihliadnutím na ich materiál ich stačí ponoriť pod prúd tečúcej vody, umyť vlhkou handričkou alebo dezinfekčnými obrúskami. Zbavíte sa tak všetkých nečistôt, ktoré na telefóne nemajú čo robiť. A už zas si ho budete môcť bez obáv prikladať niekoľkokrát za deň ku tvári alebo s ním pokojne jesť či zaspávať.

Telefón Vivo Y22s pre mladých

Vychutnajte si dokonalý hranatý dizajn telefónu Vivo Y22s a užívajte si všetky jeho funkcie naplno! Veľkou výhodou tohto telefónu je jeho výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 680 s 8 jadrami doplnený o operačnú pamäť 8GB RAM, s ktorou zvládnete aj pracovný multitasking. Fotenie si užijete s fotovýbavou v podobe dvojitého zadného snímača s 50 MPx objektívom a prednej kamerky v kvapkovitom výreze displeja. LCD obrazovka má pritom uhlopriečku 6,55 palcov a HD+ rozlíšenie. Iste vás zaujme aj možnosť rýchleho 18W nabíjania batérie s veľkou kapacitou až 5000 mAh. Tento telefón však nie je vyrobený z najkvalitnejších obalových materiálov, preto je vhodné zvážiť jeho ochranu krytom.