+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y21s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Užívajte si výhody obalov na Vivo Y21s

Kvalitný obal na telefón Vivo Y21s poznáte na prvý pohľad. A dotyk. V ruke totiž pôsobí veľmi príjemne, na telefóne krásne sedí, rešpektuje jeho funkcie a navyše má moderný dizajn. Presne takto vyzerajú aj obaly z dielne etuo.sk. Dajú každému vášmu dňu o trochu väčší pocit bezpečia a istoty, pretože sa starajú o to, aby sa váš telefón ani pri pádoch, nárazoch a otrasoch nepoškodzoval. To isté platí pri pôsobení vlhkosti, nečistôt a prachu. Zároveň sú naše obaly ideálnym módnym doplnkom, ktorý váš outfit dokáže často dotiahnuť do dokonalosti. Veď uznajte, že nič nevyzerá lepšie, ako dokonalý mobil v perfektnom obale sediaci v ruke krásnej ženy alebo atraktívneho muža. Staňte sa pre svoje okolie takýmto vzorom aj vy a prezentuje svoj mobil Vivo Y21s v tých najlepších farbách. 

Čo všetko vám prinesie kvalitný kryt na Vivo Y21s 

Kryty na telefóny z e-shopu etuo.sk sú vyrobené z odolných a flexibilných materiálov, ktoré váš mobil krásne obopnú a zároveň svojimi výrezmi dávajú priestor pre nabíjací port, slúchadlá, reproduktory aj ovládanie bočnými tlačidlami. Všetky sú potiahnuté oleofóbnou vrstvou odolnou nielen voči vode a prachu, ale taktiež voči mastným odtlačkom prstov. Váš mobil tak v obale pôsobí oveľa čistejšie a príjemnejšie. Nehovoriac o tom, že v skutočnosti aj čistejší je. Svoj obal totiž môžete pravidelne umývať vlhkou handričkou alebo dezinfikovať dezinfekčným gélom. Ostáva tak bez zbytočných baktérií, čo je hlavne v dnešnej dobe veľmi dôležité. Čistenia obalu sa pritom nemusíte báť. Farby na nich tlačíme pomocou najnovšej technológie bodovej tlače. Tá zaručí, že sa farby neošúchajú, nevyblednú ani sa po čase nezmenia. Váš obal tak zostáva dlho ako v deň, keď ste si ho kúpili. Mobil ochráni zo všetkých strán, neobjavia sa na ňom zbytočné škrabance, vrypy ani odreniny a navyše chráni aj krehké vnútorné komponenty zariadenia.   

Ako si vybrať ten správny obal na Vivo Y21s?

Obrázok alebo jednofarebné prevedenie? Minimalistický alebo vzormi hrajúci vzhľad? Hladký povrch alebo živá textúra? Vyklápací mechanizmus alebo jednoduchý kryt bez zakrytia prednej časti telefónu? Hrubé prevedenie alebo obal, ktorý zaberie čo najmenej miesta? Áno, všetky tieto otázky musíte (minimálne v podvedomí) vyriešiť, pokiaľ si chcete vybrať obal na Vivo Y21s, ktorý vám naozaj sadne. Skúsime vám vo výbere trochu pomôcť. Základnou otázkou totiž je, ako svoj telefón vlastne používate. Beriete ho so sebou často do prírody, na športové aktivity alebo na ďaleké cesty? Ak ste odpovedali áno, mali by ste sa zamerať na odolnejšie typy obalov, ako sú kryty typu bumper z tvrdenej gumy, knižkové obaly z ekokože alebo puzdrá vystužené karbónovými vláknami. Pokiaľ ste bežný používateľ, čo svoj mobil nosí vo vrecku spoločne s kľúčmi, občas mu vypadne z ruky a najčastejšie ho so sebou nosí do práce, do školy alebo na kratšie výlety, ideálne sa pre vás hodia silikónové obaly na Vivo Y21s. Zaručia vám totiž bezpečie bez toho, aby vášmu smartfónu pridávali zbytočné centimetre alebo gramy naviac. Sú veľmi príjemné na dotyk a poskytujú spoľahlivý úchyt rukou. Ak si vyberiete obal z kolekcie Soft Flex, môžete ho navyše doplniť aj o nápaditý obrázok, skombinovaný s ľubovoľnou farbou podkladového silikónu. Tak, aby bol váš mobil presne podľa vašich predstáv.      

Atraktívny Vivo Y21s

Telefón Vivo Y21s ukrýva vo svojom tenkom 8 mm tele slušnú kapacitu batérie až 5 000 mAh a všetky potrebné technológie potrebné pre mobilnú zábavu. Jeho veľkou výhodou je výkonný zadný AI fotoaparát s rozlíšením hlavnej šošovky 50 MPx a dvomi doplňujúcimi senzormi s rozlíšením 2 + 2 MPx. So smartfónom získate taktiež veľký displej s uhlopriečkou 6,51 palcov, kvapkovitým výrezom, HD+ rozlíšením a inteligentnou ochranou zraku. Ako bonus sa mobil veľmi pohodlne drží v ruke a ponúka možnosť odomykania pomocou odtlačkov prstov.