+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y20s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Strhnite všetky pohľady svojím smerom

Výrazná osobnosť potrebuje výrazný telefón a adekvátne výrazný obal naň. Trblietavé kryty na smartfóny neuniknú pozornosti jediného oka. Zlatá, strieborná, ružová alebo námornícka modrá... farba je len špičkou ľadovca, pretože ani vo svete lesku nie je trblietka ako trblietka. Skutočne dychberúce sú kryty s presýpacími trblietavými čiastočkami, ktoré sa vo vnútri silikónového obalu pohybujú podľa toho, ako telefón nahnete. Nemenej zaujímavé sú puzdra s ombré efektom, ktoré u nás nájdete v sérii Forcell Shining Case. Ani svet v svetle reflektorov nezabúda na adekvátnu ochranu, ktorú každému smartfónu dodá knižkový trblietavý obal – Attrax Glitter Book. S týmito puzdrami váš telefón nikdy nebude všedný.

Trblietok nikdy nie je dosť

Trblietavé obaly na telefóny máme dostupné v širokej farebnej škále, pričom ich prijateľná cena vám dovolí, vybrať si niekoľko naraz a zmeniť ich podľa nálady či outfitu. Váš smartfón bude jedným z vašich najobľúbenejších módnych doplnkov.

Dva v jednom

Hľadáte odolný obal na telefón, ktorý zaujme, ale trblietky sú pre vás „too much“? Oku lichotivé a veľmi sofistikované puzdra na telefón v etuo.sk nájdete v sérii Marble Collection Case. Luxusný mramorový vzhľad dostupný v bielej, čiernej, zelenej alebo modrej farbe so zlatým pásikom alebo bez neho, zaručene pridá na hodnote aj vášho smartfónu. 

Vivo Y20s s oslnivým displejom

Smartfón Vivo Y20s má parametre takmer na vlas rovnaké, ako model Vivo Y11s. Je ľahký, ergonomický a dokonale padne do dlane. Je dostupný v oslnivých farbách, napríklad v obsidiánovej čiernej, ktorá je inšpirovaná vulkanickým sklom s povrchovou úpravou podobnou drahokamom, vďaka ktorej vyzerá majestátne a sofistikovane. Pozornosti neunikne ani jeho 6,51 palcový displej, predĺžený pomer strán 20:9 a rozlíšenie HD+ (1600 x 720), ktoré je ideálne pre milovníkov hier. S novou technológiou In-cell  je displej farebnejší a umocní aj zážitok z pozerania videí, pričom Vivo Y11s filtruje škodlivé modré svetlo, čím chráni oči užívateľa počas dňa aj noci.