CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y16

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Ako si vybrať dokonalý kryt na telefón?

Niekedy výber nie je najľahší, uznávame. Možností, ako si svoj obal na Vivo Y16 doladiť, že neúrekom. Práve preto vám dávame možnosť vyfiltrovať si obaly, čo sa vám páčia na prvý pohľad. Možno ste si to k nám namierili kvôli jednoduchému silikónovému obau a svoje rozhodnutie nemienite zmeniť. V tom prípade si túto možnosť zvoľte vo vrchnej lište a vyberte si tú najlepšiu možnosť. Alebo sa vám skôr páčia knižkové obaly. Tie sú veľmi praktické, pretože ochránia mobil z každej strany – aj jeho displej – a poskytnú tak maximálne bezpečie. Navyše ich môžete používať aj ako stojany pri sledovaní filmov či ako skvelý doplnok na nosenie platobnej karty alebo vodičského preukazu. V rámci knižkových obalov si taktiež máte z čoho vyberať. Takže len smelo do toho. Filtrujte, prezerajte a preberajte. A ak sa ani potom nebudete vedieť rozhodnúť, jednoducho si objednajte hneď niekoľko obalov a striedajte ich pokojne tak často, ako hodinky. Veď aj v tom je ich kúzlo, že ich môžete ľubovoľne obmieňať ako chcete.

Farebné motívy obalov na Vivo Y16 podľa vášho vkusu

Ak sa našimi možnosťami skôr chcete len preklikať a vyberiete si až vtedy, keď vám nie „cvrnkne do nosa“, je to viac než v poriadku. Ponúkame vám širokú paletu, z ktorej si vyberie snáď každý. Pre absolútnych minimalistov sú tu plne priehľadné obaly zo série Ultra Slim, ktoré telefónu nepridajú zbytočné centimetre navyše a pôsobia veľmi elegantne. Ochránia nielen zadnú a bočné strany telefónu, ale vďaka vyvýšeným hranám aj jeho displej. Hľavne pred poškodeniami obrazovky pri pádoch na rovné plochy. Ak ste skôr praktik alebo sa vám páčia jednoduchšie motívy, siahnite po mramorových obaloch, tie sú aktuálne veľmi trendy. Alebo sa nalaďte na abstraktnú vlnu s akvarelovými krytmi doplnenými o prvky tekutého zlata. A trblietavého lesku. Že sa necháte skôr zlákať vtipnými nápismi, krytmi ladenými podľa ročného obdobia alebo krásnymi obalmi s motívmi kvetov či boho pierok a lapačov snov? Nech sa páči. Výber je len na vás. A ak si naopak budú vyberať vaše drahé ratolesti, poukazujte im kreslené obrázky vo veselých farbách alebo ich obľúbené animované postavičky. Iste sa potešia.

Čo všetko vám prinesie kryt na smartfón Vivo Y16?

Hlavne pokoj a bezpečie. S kvalitnými obalmi sa totiž nemusíte, báť, že sa vaše zariadenie rozbije pri prvom páde, oškrie pri náraze na zem alebo poškriabe pri nosení v kabelke či vo vrecku. Puzdro sa navyše postará aj o ochranu zariadenia pred vniknutím vlhkosti, nečistôt i prachu. Tak je mobil neustále čistý a stačí, keď umývate len svoj kryt. Naše obaly vyrábame z príjemných materiálov, ktoré pôsobia dobre pri úchyte a vďaka protišmykovému povrchu sa vám len tak ľahko nevyšmyknú z ruky. Sú flexibilné, zachovávajú si svoj tvar a veľmi ľahko sa skladajú a znova zakladajú na mobil. Telefón dokážu instantne oživiť, odlíšiť ho od ostatných rovnakých modelov a zbaviť ho nevzhľadných odtlačkov prstov a iných nedokonalostí. Jednoducho, obal na telefón proste musíte mať.

Doprajte si pohodlie pri používaní telefónu

So smartfónom Vivo Y16 máte o pohodlie postarané. Platí to vďaka jeho moderným funkciám, príjemnému dizajnu a férovej cene. Hneď na prvý pohľad vás asi zaujme jeho IPS LCD displej s uhlopriečkou 6,51 palcov s rozlíšením 720 x 1 600 px. Veľkou výhodou je batéria s kapacitou až 5 000 mAh, ktorá vám v bežnej prevádzke pokojne vydrží 1 až 2 dni bez potreby nabíjania. To všetko doplnené o duány fotoaparát na zadnej strane s rozlíšením 13 MPx a s rozlíšením 5 MPx na prednej strane. Samozrejmosťou je senzor odtlačkov prstov na bočnej strane či Dual SIM technológia. Tento telefón však nie je vyrobený z najkvalitnejších obalových materiálov, preto je vhodné zvážiť jeho ochranu krytom.