+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo Y11s

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ukážte svetu krásu svojho smartfónu

Keď je niečo pekné, bol by hriech, neukázať to všetkým. Súčasné smartfóny hrajú všetkými farbami dúhy. Aby neostali skryté, práve pre takéto (a nielen takéto) telefóny sa hodia kryštálovo čisté plastové obaly. Za pozornosť stoja aj silikónové obaly, tie máme na etuo.sk dostupné aj ako celosilikónové. Nemenej zaujímavé sú gélové puzdra. Tie najkvalitnejšie puzdra sa dnes vyrábajú z TPU materiálu, ktorý je flexibilný, ale zároveň aj veľmi odolný a spoľahlivo ochráni telefón pred škrabancami, pádmi ale aj každodenným prachom.  Kryty sú dostupné aj  v priehľadnom prevedení, teda poskytujú prakticky neviditeľnú ochranu. Priľnavý obal na mikromilimetre presne kopíruje otvory na slúchadlá a konektor telefónu, čím zabezpečujú užívateľovi plnú funkčnosť a bezstarostnosť pri používaní smartfónu.

Výnimočný za každých okolností

Váš smartfón je dizajnerskym kúskom a dokonale odráža vašu kreatívnu osobnosť, ale sú chvíle, kedy môže na okolie pôsobiť príliš „kikiriki“ a uberať vám z vážnosti. V takej chvíli je rovnako jedinečným riešením kožený obal na telefón, na ktorom je do detailov prepracovaný každý šev. Pretože v etuo.sk máme riešenia pre vlkov aj kozy, vďaka tomuto obalu môžete byť serióznym partnerom na pracovnom stretnutí a po jeho vymene za priehľadný plastový kryt, nesputanou dušou v súkromí.

Štýlový Vivo Y11s

Ideálnym zástupcom strednej triedy telefónov je smartfón Vivo Y11s, ktorý je stelesnením štýlu. Od oslnivo romantického povrchu smartfónu pripomínajúceho slnečné lúče dopadajúce na ľadovec, až po vybrané funkcie, ktoré užívateľom ponúka. Jednou z funkcii je bočný snímač odtlačkov prstov, ktorý v spojení so snímačom tváre udržia telefón v bezpečí a naopak, otvoria ho rýchlosťou svetla. Vivo Y11s roztriedi fotografie užívateľa podľa času, miesta, udalosti a dokonca aj podľa úrovne intimity, vďaka čomu budú všetky spomienky uložené v prehľadných albumoch na jednom mieste. Smartfón rovnako sleduje aj posledné trendy v komunikácii, keďže vytvára štýlové videá a svojmu užívateľovi dovoľuje, aby ich rýchlo zdieľal s ostatnými prostredníctvom sociálnych sieti.