+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo X60 Pro 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kryty na mobil Vivo X60 Pro 5G

Obaly na telefón Vivo X60 Pro 5G ochránia zariadenie pred škrabancami, vrypmi, preliačeniami a iným mechanickým poškodením. Sú odolné voči vlhkosti aj UV žiareniu rovnako ako nepustia k telefónu nečistoty, prach ani mastnotu. Na dotyk pôsobia veľmi príjemne a smartfón sa vďaka nim dobre uchopuje. Nie je nutné ho z obalu vyberať, a to vďaka presným rozmerom a výrezom na externé komponenty, ako sú slúchadlá a nabíjací port, či bočné tlačidlá a fotoaparát. Obaly toho vydržia naozaj mnoho od pádov na zem či obliatie až po nosenie telefónu spoločne s kľúčmi a inými ostrými predmetmi. Ide pritom o veľmi malú investíciu do bezpečia, ktorá sa pri pravidelnom používaní vráti v priebehu niekoľkých týždňov či mesiacov.

Prečo by ste mali vlastniť kvalitný obal na telefón

Kryt na telefón v prvotriednej kvalite je zárukou bezpečnosti zariadenia, ktorú dnes nemôžete nijako inak zaručiť. Aj pri menšej nepozornosti sa totiž môže telefón nešťastne vyšmyknúť z rúk a rozbiť sa na tvrdom povrchu. Obal je preto veľmi nenákladnou a elegantnou záležitosťou, ktorá pomáha ochrániť nielen vonkajšie telo telefónu od otrasov a poškodení, ale aj jeho vnútorné komponenty. Smartfón tak ostáva dlhšie v nepoškodenom stave a hlavne nestráca na hodnote. Veľkou výhodou silikónových krytov je to, že sa vďaka prečnievajúcim okrajom postarajú aj o bezpečie displeja pri pádoch na rovné povrchy – obrazovka sa zeme ani len nedotkne. Ešte prepracovanejším pomocníkom sú v tomto prípade knižkové obaly, ktoré vďaka výklopnému krídlu na magnetický uzáver ochránia aj displej plnohodnotne pri pádoch na akékoľvek povrchy. Kvalitná nezmazateľná tlač zaručí, že obal bude dlho vyzerať ako v deň, keď bol zakúpený. Pri každom znečistení sa dá naviac umývať pod tečúcou vodou alebo dezinfikovať čistiacim gélom. Kryty na telefón Vivo X60 Pro 5G od etuo.sk sú presne prispôsobené vášmu telefónu všetkými výrezmi. Tie zachovávajú dostupnosť fotoaparátu, nabíjacieho portu aj bočných tlačidiel. Puzdrá sú odolné voči mechanickému poškodeniu, vlhkosti aj nečistotám a vďaka kvalitným materiálom s vami vydržia po celé roky používania.

Bezpečie a štýl v jednom

Obal na telefón už dávno nepatrí k povinným doplnkom, ktoré musí mať používateľ telefónu na svojom zariadení bez toho, aby sa mu páčil. Naopak. V dnešnej dobe kryty na mobil dopĺňajú osobnosť svojho majiteľa a ukazujú na jeho koníčky, povahu alebo svetonázor. Preto je dôležité starostlivo si vybrať štýl svojho puzdra na telefón. V našom e-shope je na telefón Vivo X60 Pro 5G dostupných niekoľko desiatok krytov, z ktorých nie je jednoduché vybrať. Pre milovníkov minimalizmu sú tu kolekcie Minimal s jemnými farbami a decentnými nápismi, pre dekadentných jedincov zas pastelové kvetiny a výrazné vzory hrajúce farbami. Kolekcie s jednofarebnými krytmi ukazujú skôr na elegantného a profesionálne založeného človeka zatiaľ čo výrazné obrázky alebo možno aj kreslené postavičky na mladosť a bezstarostnosť. Veľmi obľúbené sú aktuálne mramorové vzory doplnené o zlaté prvky, či abstraktné obrazy vyvolávajúce príjemné pocity. Motivačné nápisy a ďalšie obaly s výraznými heslami sú už evergreenom, ktorý má nestarnúcu popularitu. No a pre tých, ktorí chcú nechať vyniknúť hlavne dizajn svojho telefónu sú tu priehľadné alebo polopriehľadné kryty nepridávajúce zbytočne telefónu na rozmeroch ani váhe.

Lákavý smartfón Vivo X60 Pro 5G

Mimoriadne lákavý prístroj Vivo X60 Pro 5G osloví aj tých najnáročnejších užívateľov. Prináša totiž krásny bezrámčekový displej s certifikáciou HDR10+ a rozlíšením 2 376 x 1 080 bodov. Vďaka perfektnej obnovovacej frekvencii je skvelý na sledovanie filmov alebo hranie online hier. Špičková kamera telefónu je vyladená špecialistami od ZEISS, obsahuje technológiu Extreme Night Vision 2.0 pre skvelé nočné zábery aj Gimbal Stabilization 2.0 pre väčšiu stabilitu obrazu ako kedykoľvek predtým. Veľkým plusom telefónu je aj operačný systém Android 11 s plným prístupom ku Google službám alebo podpora najnovších 5G sietí.