+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo X51 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Bezpečnosť je naša priorita

My v etuo.sk  vieme, že keď investujete do kvalitného smartfónu, chcete svoju investíciu chrániť. A v tom sme odborníci na slovo vzatí. Z nášho širokého spektra obalov na telefóny si môžete vybrať hneď niekoľko. Ako tie najbezpečnejšie vám odporúčame Bumper Case. Sú to vysoko odolné puzdra, ktoré vydržia aj silné nárazy. S puzdrom Bumper Case nestuhnete hrôzou, keď vám telefón vypadne z rúk. Budete si istý, že to „prežije“ bez ujmy. Telo puzdra je vyrobené z odolného hliníku doplneného o časti z revolučného a flexibilného TPU materiálu. Rám puzdra je tvrdý, vyrobený z polykarbonátu, dopĺňajú ho vysoko odolné plasty. Jeho okraj mierne (tak, aby nezakrýval displej) kryje aj prednú časť smartfónu, čím eliminuje kontakt displeja s akoukoľvek rovnou plochou, na ktorú by dopadol. Bezpečnosť nie je limitovaná pohlavím. Odolné puzdra Bumper Case s hliníkovým telom sú v tmavých farbách s jednoduchými líniami ale aj v nežných pastelových odtieňoch ružovej, zlatej a striebornej.

Odolnosť má viacero podôb

Pre odolnosť telefónu pokojne siahnite aj po celosilikónových krytoch. Smartfón pevne obopnú tak, aby sa v nich ani nepohol. Disponujú extrémne spevnenými silikónovými bokmi a puzdra na telefóny si viete plne personalizovať návrhom vlastného motívu.

Vivo X51 5G – telefón 21. storočia

Sila a výkon v elegantnom obale, aj tak by sme mohli charakterizovať najnovší smartfón čínskej spoločnosti Vivo, ktorá na jeseň 2020 vstupuje na európsky trh. Vivo X51 5G patrí k najvyspelejším smartfónom na trhu, pričom parametre prevzal od svojho predchodcu Vivo X50 Pro. Okrem 5G siete a bezkontaktných platieb NFC užívateľovi zabezpečí profesionálne fotografie počas dňa i noci. 48-megapixelová hlavná jednotka fotoaparátu Sony IMX598, niekoľko teleobjektívov s päťnásobným optickým zväčšením a vysokokvalitný širokouhlý objektív spojený so špeciálnym stabilizačným systémom, to je chodiace fotografické štúdio vo vrecku. Vďaka rýchlemu nabíjaniu zachytí každý dôležitý okamih života.