+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo V21 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prvotriedne kryty na telefón Vivo V21 5G

Asi každý, kto si na svojom novom telefóne v prvých dňoch po zakúpení našiel nové škrabance vie, ako veľmi bolia na duši. Práve preto by ste si mali zvoliť spoľahlivú ochranu, na ktorú sa dá spoľahnúť. Ideálnym riešením je odolný obal s množstvom výhod a krásnym dizajnom. Všetky kryty na telefón od etuo.sk spĺňajú vysoké kvalitatívne štandardy, odolávajú vplyvom mechanického poškodenia ale aj nečistotám, prachu, vlhkosti či UV žiareniu. Pre telefón sa tak stanú ochranným štítom, ktorý však pôsobí veľmi jemne a elegantne. Skvele sa drží v ruke a doladí každý outfit do dokonalosti. Keď už hovoríme o dizajne, myslite tiež na to, že si svoj kryt môžete vytvoriť aj celkom sami, len za použitia nášho jednoduchého online editora.

Aké výhody prináša obal na Vivo V21 5G

Okrem toho, že puzdrá na telefóny chránia originálny obal zariadenia pred oškretím a ďalším poškodením, dokážu zabezpečiť aj vnútorné komponenty pred nárazmi a vibráciami, ktoré ich poškodzujú. Mobil tak s obalom vydrží omnoho dlhšie v nepoškodenom stave a navyše sa predlžuje jeho životnosť. Obaly na telefóny od etuo.sk presne sedia na smartfóne a perfektne kopírujú jeho krivky aj výrezy na externé komponenty ako nabíjací port či slúchadlá alebo reproduktory a fotoaparát. Neobmedzujú tak vo využívaní funkcií telefónu ani pri jeho ovládaní. Keďže skvele priliehajú, nikdy sa nestane, že by sa samovoľne uvoľnili z telefónu a nechali ho tak napospas pádom alebo iným nebezpečným situáciám. Pri výrobe sa používajú iba prémiové materiály s najvyšším stupňom flexibility a odolnosti, čo zaručuje, že k telefónu neprenikne ani voda, prach a ďalšie nečistoty. Bodová tlač, ktorú používame pri vzoroch a motívoch natlačených na obaloch, je taktiež odolná voči oterom, vlhkosti a UV žiareniu, takže po celé mesiace a roky bude na kryte pôsobiť ako nová. Pokojne svoj obal umývajte pod tečúcou vodou, vlhkou handričkou alebo dezinfikujte dezinfekčným gélom, farby na kryte nepovolia ani sa nezmenia.

Nájdite si svoj štýl s etuo.sk

Pri obale na telefón Vivo V21 5G však nie je dôležitá len chladná ochrana telefónu. Ide aj o pôsobivý štýl, ktorý vám so sebou nový obal prináša do života. Vyberte si model presne podľa svojich predstáv a tešte sa z neho pri každom pohľade na svoj smartfón. Páčia sa vám trendy „vychytávky“ a musíte mať vždy to, čo sa práve nosí? Potom objavte pastelové obaly z kolekcie Etuo Design Case alebo elegantné mramorové kúsky doplnené o prvky drahých kovov. Pre milovníkov prírody tu máme obaly v štýle boho s pierkami, lapačmi snov, motívmi stromov alebo zaujímavých lístkov. Pre mužov sa budú ideálne hodiť geometrické vzory v tmavších farbách, pre ženy zas jemné motívy z našich kvetinových kolekcií. A ak si z tejto ponuky náhodou neviete vybrať, vždy si na svoj telefón môťete vytvoriť kryt s vlastným motívom. Do nášho online editora si nahrajte vlastnú fotografiu či obľúbený obrázok, doplňte ho o texty, farby a ďalšie detaily, zašlite nám svoj návrh a my sa postaráme o zvyšok.

Užívajte si so smartfónom Vivo V21 5G

Skvelý displej, inteligentné funkcie aj ultra rýchle pripojenie na sieť 5G. To všetko vám prináša telefón Vivo V21 5G. Do tohto smartfónu sa pravdepodobne zamilujete veľmi rýchlo. A na prvý pohľad. Prepracované 3D krivky tela telefónu dopĺňa polymérový materiál s dokonale hladkým povrchom príjemným na dotyk. Predná strana smartfónu Vivo V21 5G je venovaná veľkému 6,44-palcovému AMOLED displeju s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov a obnovovacou frekvenciou 90 Hz. Vďaka trojitému zadnému fotoaparátu zas urobíte skvelé fotografie nielen portrétov, ale aj panorámy, detailov vo vzdialenosti len 4 cm či pútavé nočné zábery. Telefón má batériu s kapacitou až 4 000 mAh, ktorá váš výkon navyše potiahne po celý noc aj deň bez potreby nabíjania.