+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo V21

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prepracované kryty na telefón Vivo V21

V dnešnej dobe predstavuje pre mnohých používateľov ochrana smartfónov absolútnu samozrejmosť, bez ktorej svoj nový telefón nezačneme ani používať. Radíte sa aj vy do tejto skupiny? Potom si vyberte z našej ponuky kvalitného príslušenstva na ochranu a ozdobu svojho mobilu Vivo V21. Naše kryty na telefóny Vivo V21 zapasujú na váš telefón všetkými rozmermi aj výrezmi na fotoaparát, nabíjací port, bočné tlačidlá či senzory odtlačkov prstov. Sú vyrábané z veľmi odolných materiálov a dosahujú tak najvyšší stupeň ochrany. Zároveň sú však veľmi jemné na dotyk, maximálne flexibilné a dokonale prepracované. Zaručia vám bezpečnosť pred škrabancami, vrypmi, odreninami aj preliačením telefónu. Keďže mnohé z našich krytov dokážu absorbovať aj energiu nárazu, chránia pred poškodením aj krehké vnútorné komponenty zariadenia. Dosiahne tak mnoho vyššiu životnosť v lepšom stave. Na kryty od etuo.sk používame prémiovú bodovú tlač odolnú voči oterom, pôsobeniu UV žiarenia, vlhkosti, prachu aj špine. Svoj obal tak môžete umývať pod tečúcou vodou, za použitia vlhkej handričky alebo dezinfekčného gélu.

Ako vybrať ten správny obal na Vivo V21

Pri rozhodnutí o vhodnom obale na telefón Vivo V21 je potrebné vybrať si najprv ten správny typ. Knižkové puzdrá so zatvárateľným krídlom na magnetický uzáver sú istotou ochrany smartfónu zo všetkých strán. Vaše zariadenie pevne uzavrú a už nepustia. Neobmedzujú však ani žiadne jeho funkcie, pretože poskytujú presné výrezy na fotoaparát, nabíjací port, bočné tlačidlá aj senzory odtlačkov prstov. Tieto obaly sa taktiež dajú použiť ako praktické stojany na sledovanie filmov, videohovory alebo hranie hier. Ak uprednostňujete naopak kompaktnejšie riešenia a svoj telefón potrebujete mať vždy pri sebe a pripravený „do akcie“, ideálne sa vám hodia silikónové obaly. Nepridajú totiž smartfónu zbytočné milimetre naviac a pôsobia naozaj minimalisticky. Na druhú stranu však poskytujú bezchybnú ochranu telefónu zo všetkých strán aj vďaka vyvýšeným okrajom, ktoré zabezpečia, aby sa obrazovka mobilu nedostala do kontaktu s rovnými povrchmi. Keď si vyberiete typ puzdra, zamerajte sa na jeho dizajn. Všetky naše obaly totiž ponúkajú množstvo možností, ako ich doladiť do dokonalosti. Pre milovníkov moderného štýlu a vkusných vzorov tu máme obaly v kolekcii Etuo Design Case. Nájdete v nej mramorové vzory s prvkami zlata, elegantné abstraktné maľby, geometrické vzory aj originálne nápisy na každý deň. Kolekciu ďalej zdobia jarné vzory, vianočné motívy, halloweenske obaly, veselé obrázky pre najmenších, obaly na telefón podľa znamenia zverokruhu alebo prírodné motívy zvierat, rastlín či iných prírodných materiálov. Ak vyznávate jednoduchší štýl, zvoľte polopriesvitné jednofarebné silikónové obaly. Sú veľmi spoľahlivé a trochu poodhalia dizajn vášho telefónu. Ak ho však chcete nechať naozaj zažiariť, stavte na plne transparentné obaly kolekcie Ultra Slim. Sú ultra tenké, ultra jemné a ultra odolné. Že si z ponuky neviete vybrať? Potom si môžete vytvoriť aj celkom nový, originálny kúsok podľa svojich predstáv. Kryty s vlastným motívom totiž každým dňom naberajú na popularite a predstavujú skvelý spôsob, ako na svojom telefóne nosiť svoju rodinu, priateľov, lásky, deti, domáce zvieratká alebo jednoducho veci, ktoré milujete.

Telefón, do ktorého sa zamilujete: Vivo V21

Obľúbte si smartfón Vivo V21. Prináša vám krásny dizajn v modernom prevedení a všetky funkcie, ktoré k tomu neodmysliteľne patria. Zadná strana mobilu je pôsobivo venovaná polymérovému materiálu s dokonale hladkým povrchom príjemným na dotyk. Na prednej strane smartfónu Vivo V21 sa krásne vyníma veľký 6,44-palcový AMOLED displej s rozlíšením 2400 x 1080 pixelov a obnovovacou frekvenciou 90 Hz. S fotoaparátom doplneným o umelú inteligenciu vyfotíte prepracované zábery či už sa jedná o panorámu, portréty, detaily alebo dokonca nočné selfie obrázky. Telefón má aj batériu s kapacitou až 4 000 mAh, ktorá váš výkon navyše potiahne po celý noc aj deň bez potreby nabíjania.