Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vivo

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Široký výber obalov na smartfóny Vivo

Ak ste sa aj vy rozhodli pre nový telefón Vivo, iste ste urobili to správne rozhodnutie. Tieto mobily vás totiž potešia nielen prepracovanými funkciami a príjemným dizajnom ale aj férovou cenou. Aby ste svoj telefón ochránili od nepríjemných škrabancov, vrypov alebo iných poškodení, by ste však rozhodne mali využívať kvalitné ochranné doplnky ako sú obaly šité presne na mieru vášho Vivo modelu. V našej ponuke ich nájdete neúrekom. Môžete si tak vybrať presne ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. 

Váš Vivo si zaslúži dokonalé puzdro

Knižkové obaly sú výnimočné v tom, že okrem ochrany zadnej časti mobilu sa postarajú aj o bezpečie displeja. Vďaka výklopnému krídlu ich jednoducho zaklapnete a magnetický uzáver zaistí, aby sa ani v najvyhrotenejšej situácii skrátka neotvorili. Naviac ich môžete využívať aj ako stojan na sledovanie filmov alebo videí na svojom telefóne Vivo. Ak však chcete dizajn telefónu zachovať čo najviac, siahnite po jemnom silikónovom kryte s možnosťou transparentného prevedenia. Dá vám pocit istoty no zároveň absolútne neovplyvní vzhľad vášho Viva. Máte radi farby a vzory? Potom si vyberte niektorý z našich moderných obalov z kolekcie Fantasy. Nájdete v nej prírodné motívy, geometrické vzory, obrázky ďalekých krajín či vašich obľúbených pochúťok a množstvo iných grafických návrhov. Pre akčných hrdinov tu máme gumené bumper kryty, ktoré dokážu absorbovať aj energiu pádu, a tak bude s nimi telefón 100 % v bezpečí… aj keby traktory padali! No a pokiaľ túžite, aby vás už nikdy nikto v dave neprehliadol, spoľahnite sa na naše trblietavé obaly, ktoré dokážu zaujať na prvý pohľad. 

VIVO - vyberte si obal podľa svojho vkusu

Všetky obaly perfektne zapasujú na vaše zariadenie a nenechajú nič na náhode. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ako je syntetická koža, TPU, tvrdený plast, odolná guma alebo jemný silikón. Budete tak chránení pred vlhkosťou, pádmi, poškriabaním, odretím a ďalším mechanickým poškodením. Spoľahite sa na nich a iste nebudete ľutovať!