+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil UMI

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Obaly na smartfóny UMI !

S telefónmi značky UMI nikdy nespravíte chybu! Mladý čínsky výrobca totiž prináša na trh výkonné modely za veľmi zaujímavé ceny, čím teší mnoho užívateľov. Smartfóny UMI nie sú síce designovo najprepracovanejšie, ale práve preto sú tu pre nich stovky variant štýlových a hlavne funkčných obalov, ktoré by nemali chýbať na žiadnom UMI telefóne. Aj keď sa totiž tieto zariadenia pýšia skvelými cenami, nechcú ich majitelia okamžite vidieť, ako sa na nich hromadia malé škrabance, ale aj hlboké vrypy či odreniny. Vyberte si vhodné odolné puzdro a ochráňte tak svoj UMI smartfón aj vy!

Tá najodolnejšia ochrana pre váš telefón UMI

V e-shope etuo.sk nájdete obaly šité na mieru snáď pre každého. Nechajte sa zlákať podmanivými farbami kolekcie Fantastic. Ponúkame vám športové, cestovateľské, zvieracie ale aj kvetinové vzory či vtipné obrázky. Mnoho z nás však miluje jednoduchosť a pocit, že jeho mobil vynikne aj sám o sebe. V tom prípade sú tu priesvitné transparentné silikónové obaly. Sú matné, takže na nich neuvidíte žiadne odtlačky prstov a naviac perfektne sedia na UMI telefóne tak, aby ho neobmedzovali vo funkčnosti, ktorá je koniec koncov prvoradá. Kryty na mobil s fotografickými motívmi sú u nás veľmi populárne, pretože potešia svojim výrazným designom a odolnou ochranou, nech už sa pohnete kamkoľvek. Vždy však odporúčame pribaliť si k nim aj fóliu či tvrdené sklo na displej, aby vás už nemohlo jednoducho nič prekvapiť.

Vybírejte nadčasově - značky UMI!

Značka UMI k nám prišla z ďalekej Číny, ale postupne si získava srdcia stále ďalších a ďalších nadšencov. Dôvodom je nielen slušná výdrž batérie, uspokojivý fotoaparát, ale najmä veľmi priaznivý pomer ceny a výkonu. Ten si dokážete len veľmi ťažko neobľúbiť. Plusom je aj výkonný systém Android, na základe ktorého je zvládnutie viacerých aplikácii naraz za bezproblémového chodu hračkou. Venujte preto svojmu UMI telefónu dostatočnú starostlivosť a „vyzbrojte“ ho tou najlepšou výbavou – spoľahlivý obal a fólia na displej ho zachovajú v top stave dlhé mesiace a roky.