+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Tecno Spark 6 Go

Obaly pre Tecno Spark 6 Go


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Tecno Spark 6, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

To, čo potrebujete, je kvalitný kryt na Tecno Spark 6 Go

Vedeli ste, že väčšina poškodení na telefónoch vzniká v dôsledku nedostatočnej ochrany ochrannými doplnkami, ako sú kvalitné puzdrá či fólie? V takýchto prípadoch potom musia zákazníci zdĺhavo riešiť nákladné opravy, ktoré sa ťahajú aj niekoľko dní či týždňov a v snahe nevypadnúť zo svojho bežného fungovania musia hľadať spôsoby, ako svoj telefón dočasne nahradiť. Šetrite svoj čas, energiu aj peniaze a myslite dopredu na efektívnu ochranu. Vo všetkom vám pomôže kvalitný obal na telefón, ktorý sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Obaly na Tecno Spark 6 Go od etuo.sk sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré sadnú na vaše zariadenie tak, že ich už nebudete musieť dávať dole ani pri fotení, nabíjaní či počúvaní obľúbenej muziky. Chrániť ho budú dlhé mesiace a roky a vy sa môžete sústrediť na to najdôležitejšie – užívanie si všetkých výhod a krás svojho obľúbeného mobilu.

Neobmedzený výber obalov na Tecno Spark 6 Go

Ak vám tvrdíme, že v etuo.sk ponúkame neobmedzený výber krytov na telefón Tecno Spark 6 Go, môžete sa na to spoľahnúť. Na konci tohto odstavca sa dozviete, ako si môžete dopriať obal presne podľa svojho gusta aj keď v hotových vzoroch nenájdete presne to, čo sa vám páči. Zatiaľ si však predstavme obaly, ktoré sú obľúbené u našich zákazníkov. Naša najnovšia kolekcia etuo Design Case bola navrhnutá špeciálne pre tých, ktorí idú s dobou a neboja sa to ukázať svetu. Nájdete v nej mramorové puzdrá vo svetlých aj tmavých farbách doplnené o prvky drahých kovov či pastelové farby, ktoré s nimi vytvárajú príjemný kontrast. Ďalej sa môžete tešiť na divoké lúčne kvety, abstraktné potlače s prvkami zlata či motivačné nápisy vhodné na každodenné zlepšenie nálady. Ak to však nie je to „pravé orechové“, čo tak vyskúšať puzdrá s obrázkami zvieracích kožúškov alebo jemné boho vzory v tlmených farbách? Pre minimalistov máme pripravené transparentné obaly na Tecno Spark 6 Go a zákazníkom, ktorým záleží na tom, aby si zachovali elegantný vzhľad telefónu, zas odporúčame jednofarebné puzdrá z príjemnej ekokože. Ak vám smartfón často padá na zem, ideálnym riešením je zatvárací knižkový obal alebo flipové puzdro so spoľahlivým magnetickým uzáverom, ktoré je možné použiť aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov alebo seriálov. Veľmi vhodným riešením sú aj obaly od overených výrobcov, ako sú Ipaky alebo Spigen. Ak si však prajete prekročiť medze našej širokej ponuky, nie je nič jednoduchšie. Máte u nás totiž možnosť vytvoriť si obal celkom sami. Môžete na neho dať svoju vlastnú fotografiu s najbližšími alebo iný dizajn podľa svojho výberu. Tu už vás bude limitovať jedine vaša vlastná fantázia. Tieto typy krytov sú veľmi osobným a praktickým darčekom aj pre blízkych, známych alebo priateľov. Naši zákazníci si často vytvárajú podobné puzdrá pre seba a svoju drahú polovičku, aby tak spolu neustále ladili.

Ergonomický a lákavý Tecno Spark 6 Go

Hľadáte telefón, ktorý by mal výbornú výdrž a zároveň príjemný dizajn vhodný presne do ruky? Potom ste ho našli s modelom Tecno Spark 6 Go. Že značku Tecno ešte nepoznáte? Skúste to hneď zmeniť a získate prehľad o skvelom telefóne hodnom vašej pozornosti. Tento telefón zaujme hneď na prvý pohľad svojou žiarivou farbou a príjemným zaobleným dizajnom. Na prednej strane nosí 6,52-palcový LCD IPS displej v rozlíšení 720 x 1 600 Px chránený sklom Corning Gorilla Glass 3 pred poškriabaním či iný mechanickým poškodením. Mobil ponúka taktiež dvojicu fotoaparátov s hlavným rozlíšením 13 MPx, panoramatickým programom a HDR. Selfie kamerkou sa odfotíte v rozlíšení 8 MPx, ktoré neurazí, ale asi ani zvlášť nepoteší fotografických nadšencov. Čo si však zamilujete je výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAh. Vydrží vám pokojne aj niekoľko dní bez potreby nabíjania a potiahne vás aj pri hraní online hier či sledovaní seriálov.