+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Tecno Spark 6

Obaly pre Tecno Spark 6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Tecno Spark 6 Go, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Spoľahlivá ochrana? Odolný kryt na telefón

Najlepším spôsobom, ako uchovať hodnotu svojho telefónu, je predchádzať jeho poškodeniu z vonkajšieho prostredia spôsobeného vlhkosťou, pádmi, nečistotami a ďalšími vplyvmi. Táto investícia dokáže hneď na začiatku ušetriť množstvo času a finančných prostriedkov vynaložených na opravy či výmenu zariadenia. Je však dôležité vybrať si spoľahlivú ochranu v podobe naozaj kvalitných ochranných doplnkov. Napríklad kvalitné kryty na Tecno Spark 6 sú v našom e-shope dostupné s veľkosťou, tvarom úchytiek a výrezov, ktoré presne zodpovedajú jednotlivým vlastnostiam telefónu. To je veľmi dôležité hlavne v okamihoch, keď telefón spadne na zem a je nutné, aby ho obal zachytil pevne „vo svojom náručí“. Kryty na Tecno Spark 6 od etuo.sk sú vypracované do posledného detailu. Chránia tak nielen telo mobilu ale aj samotný displej. Navyše sa vyrábajú z prémiových materiálov, ako je TPU, teda termoplastický polyuretán, ktorý spája tie najlepšie vlastnosti plastov aj gumy, či z kvalitných silikónov príjemných na dotyk a krásnych na pohľad. Vo svojom vnútri sú puzdrá jemné, aby nijako nepoškodzovali telefón a na vonkajšej vrstve pôsobia veľmi odolne voči všetkým vonkajším vplyvom. Ich potlač je zároveň odolná voči vlhkosti aj čistiacim prostriedkom, takže aj v prípade častého čistenia sa farby nezošúchajú. Kryty odolajú aj UV žiareniu či častému ohýbaniu, takže ani zub času im neublíži. Je tak na nich spoľahnutie po celé mesiace a roky používania. Otázkou tak len ostáva, ktorý dizajn a materiálové prevedenie si zo širokej ponuky vybrať.

Tisíc ľudí – tisíc chutí. A pre každého dokonalý obal na mobil

V ponuke etuo.sk si každý nájde to svoje. Vybrať sa dá z niekoľkých typov obalu na Tecno Spark 6. Ich výber nájdete vždy vo vyhľadávacom okne vo vrchnej časti našich webových stránok. Prvou možnosťou sú knižkové obaly. Tie sú obľúbené hlavne u používateľov preferujúcich absolútne bezpečie zariadenia. Tieto puzdrá totiž chránia telefón nielen zo zadnej ale aj z prednej strany. Vďaka praktickej výklopke na magnetický uzáver máte istotu, že sa neotvoria ani pri tvrdých pádoch či pri prenose v kabelke alebo v batožine. Obsahujú niekoľko vrstiev starajúcich sa o bezpečie smartfónu a pokoj vašej duše. Navyše sa dajú používať aj ako praktické stojany na mobil pri sledovaní obľúbených seriálov alebo filmov. Druhou možnosťou sú jednoduché obaly na Tecno Spark 6 chrániace prevažne len zadnú časť zariadenia. Tieto však vždy odporúčame doplniť ešte fóliou na displej alebo tvrdené sklo. Nech už bude vaše rozhodnutie akékoľvek, pri každej možnosti je tu príležitosť vybrať si z mnohých farebných prevedení to, ktoré vám najviac vyhovuje. Veľmi populárnymi sa stali obaly z kolekcie etuo Design Case, ktoré prezentujú moderné mramorové vzory, pastelové kvetiny či abstraktné vzory doplnené o prvky zlata. Nájdete tu aj motívy zvieracích kožušín, luxusné obaly v tmavých farbách s potlačou drahých kovov či minimalistické pozadia s motivačnými nápismi na každý deň.

Tecno Spark 6 so všetkým, čo k modernému mobilu patrí

Smartfón Tecno Spark 6 vás hneď na prvý pohľad osloví krásnymi farbami a príjemne zaobleným dizajnom. Jeho prednej strane kraľuje IPS LCD displej s uhlopriečkou 6,8 palcov a rozlíšením 720 x 1640 Px. Tento model funguje na osemjadrovom procesore MediaTek Helio G70 a operačnom systéme Android 10. Obsahuje sústavu troch fotoaparátov – 16 MPx hlavného objektívu a 2 + 2 MPx makro a hĺbkového senzoru. Samozrejmosťou je aj panoramatický mód, HDR či výkonný blesk. Selfie kamera na prednej strane telefónu má potom rozlíšenie 8 MPx. Čo si na tomto telefóne jednoducho zamilujete? Iste to bude výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vydrží pokojne aj niekoľko dní bez potreby nabíjania. Môžete sa tak spoľahnúť, že vás potiahne aj pri sledovaní seriálov či hraní online hier. Výrobcovia doplnili aj senzor odtlačkov prstov na zadnej strane zariadenia, proxi či accelerometer.