Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Tecno Pova

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne kryty na smartfón Tecno Pova nadosah

Ako by mal vyzerať ideálny obal na Tecno Pova? To je celkom jednoduché. Hneď na začiatok by mal spĺňať tri základné predpoklady: mal by byť vyrobený z kvalitných a trvanlivých materiálov, byť funkčne prepracovaný a odolný a nakoniec zároveň neodolateľný hneď na prvý pohľad. Presne takéto kryty na Tecno Pova sa ukrývajú v ponuke etuo.sk. v prvom rade je sa vyrábajú za prísnych podmienok tak, aby spĺňali najvyššie kvalitatívne štandardy. Používa sa na nich hlavne termoplastický polyuretán, tzv. TPU s neuveriteľne flexibilnými a odolnými vlastnosťami na pomedzí plastu a gumy, ale taktiež pevný silikón jemný na dotyk a neuveriteľne odolný voči akémukoľvek poškodeniu. Pri výrobe sa však pracuje aj s modernou ekokožou, gumou či plastikovými materiálmi. Naše obaly sú maximálne odolné, takže k zariadeniu neprepustia vlhkosť, nečistoty, prach ani následky mechanického poškodenia. Kryty na telefóny sú naviac veľmi funkčné, pretože na milimeter presne sadnú rozmermi na mobil a tak niet žiadnych pochýb, že sa pri páde na zem mobil z krytu zariadenie nevyšmykne. Prístup ponúkajú ku všetkým výrezom, ako je napríklad fotoaparát, senzor odtlačkov prstov či porty pre externé príslušenstvo, a tak obal jednoducho nemusíte nikdy ani zložiť. Kryty na telefón Tecno Pova sú navyše odolné voči vysokým teplotám aj farby na potlači nepodľahnú ani UV žiareniu. Dajú sa taktiež bezpečne čistiť vlhkou handričkou alebo prúdom tečúcej vody či dezinfekčným gélom.

Nepreberné množstvo obalov na telefón Tecno Pova

V rámci štýlu vášho obalu bude záležať na tom, či ste skôr športový typ, elegán, klasik, minimalista alebo trochu od všetkého. Ak máte radšej klasiku, siahnite po nenápadných polopriehľadných krytoch FLEXmat Case. Sú veľmi jemné a nenarušia dizajn vášho telefónu. Ak však máte chuť trochu sa „vyšantiť“, nakúpte si kryty z kolekcií Fantastic Case alebo Foto Case. Všetky vyzerajú skvele a rozžiaria vaše dni trochou neskrotných farieb. Veľkou novinkou sú u nás aj obaly série etuo Design Case. Medzi týmito puzdrami si málokto nenájde svojho favorita. Pre nežné duše sú tu pastelové kvety doplnené o príjemné pozadie, mužskému pokoleniu zas určite ulahodia obaly s motívmi chladného mramoru v tmavých odtieňoch. Krásnym doplnkom telefónu Tecno Pova sú aj obaly s abstraktnými kresbami doplnenými o jemné zlaté prvky. Vybrať sa dá puzdro, ktoré prepája motívy dreva a mramoru, motivačných nápisov a drahých kovov alebo veselých obrázkov, ktoré vyčaria úsmev na tvári. Skrátka možností je neúrekom. Veľmi špecifické miesto v našej ponuke majú aj obaly, na ktoré si môžete navrhnúť svoju grafiku celkom sami. Napríklad kryty s vlastnou fotografiou. Slúžia ako nikdy nevysychajúca studnica inšpirácie a sú nielen skvelým doplnkom vášho telefónu, ale aj príjemným a praktickým darčekom pre blízkych. Je to trend, na ktorý stačí už iba nasadnúť!

Prepracovaný herný mobil Tecno Pova

Ak milujete hranie online hier ale nechcete so sebou neustále nosiť svoj laptop, mali by ste zaostriť na telefón Tecno Pova. Je vybavený osemjadrovým MediaTek Helio procesorom G80 a 4 GB RAM, takže s ním môžete pokojne robiť aj niekoľko operácií naraz bez spomalení či zaseknutia. Navyše batéria s vysokou kapacitou až 6 000 mAh zaručí, že budete môcť hrať hry, odpovedať na telefonáty alebo surfovať na internete bez obáv a neustále nabíjanie. Batéria totiž v standby režime vydrží až neuveriteľných 30 dní na jedno nabitie. S týmto smartfónom tak môžete pokojne sledovať filmy, rozprávať sa so svojimi blízkymi cez videochat alebo dokonca čítať knihy celé hodiny bez potreby nabíjania. Navyše s možnosťou 18 W rýhleho nabíjania dobijete jeho energiu z 0 do 100 % približne za dve hodiny. Veľkou výhodou je aj skvelý fotoaparát s bokeh, makro a slow motion efektmi a s technológiami ako sú AI Body Shaping, Google Lens, Short Video, nahrávanie 2K videí alebo Document Scanner.