CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil TCL 30 SE

Obaly pre TCL 30 SE


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony TCL 30, TCL 30 Plus, sú úplne iné modely-

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na TCL 30 SE: áno alebo nie?

Túto otázku rieši mnoho vlastníkov najnovších smartfónov. Je však dôležité zamyslieť sa nad tým, ako svoj telefón používate. Môžete 100 % zaručiť, že vám v najbližších dvoch rokoch nevypadne z ruky, nepoškodí sa ostrým predmetom alebo sa nezašpiní? Ak odpovedáte áno, je pre vás obal na mobil zbytočný. Väčšina z nás však nedokáže zaistiť bezpečnosť svojho telefónu inak, ako pomocou odolného ochranného príslušenstva. Obal váš telefón ochráni pred škrabancami, vrypmi, preliačeniami aj odreninami. Navyše tlmí nárazy, a tak šetrí aj vnútorné komponenty mobilu. Vďaka nekĺzavému povrchu príjemnému na dotyk je menej pravdepodobné, že vám telefón vypadne z rúk. Povrchy sa navyše veľmi jednoducho čistia od baktérií – len za použitia prúdu tečúcej vody, dezinfekčného gélu alebo vlhkej handričky. Ich presné rozmery a výrezy presne zapasujú na váš TCL 30 SE a doprajú vám pohodlie pri používaní. Obaly nemusíte skladať pri nabíjaní, fotení, počúvaní hudby alebo hraní online hier. Navyše predstavujú nenahraditeľný módny doplnok, s ktorým sa váš mobil stane neodolateľným.

Typ krytu rozhoduje

Pri výbere obalu sa sústreďte hlavne na to, ako svoj mobil používate a čo všetko s ním v bežný deň musíte zariadiť. Ak pracujete v náročných podmienkach alebo vám telefón často padá, stavte na maximálnu ochranu zo všetkých strán pomocou knižkového krytu s výklopným krídlom a magnetickým uzáverom. Ani pri najtvrdších pádoch sa neotvorí, a tak ochráni nielen telo mobilu, ale aj samotný displej. Pokiaľ však hľadáte kompaktnejšie riešenie alebo vám len vadí vyklápanie puzdra, spoľahnite sa na silikónové kryty. Tie sú veľmi flexibilné a nasadzujú sa na bočné a zadnú stranu telefónu. Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, majú schopnosť ochrániť aj váš displej. Vďaka vyvýšeným okrajom sa totiž nedostáva do kontaktu s rovnými povrchmi. Pri páde na chodník alebo pokladaní na stôl obrazovkou dole sa tak nemusíte báť znečistenia ani zásadného poškodenia. Samozrejme, k tomuto typu krytu ešte vždy odporúčame dokúpiť aj tvrdené sklo na displej pre 100 % ochranu.

Nezabudnite na výber dokonalého dizajnu svojho obalu

Krásny dizajn a atraktívna potlač je to, čo na svojom kryte budete vnímať najviac a najčastejšie. Práve preto by ste výberu mali venovať dostatok času a energie. Ak sa vám to bude zdať príliš náročné, nerozhodujte sa iba pre jeden model, ale doprajte si hneď niekoľko obalov, ktoré budete striedať podľa nálady alebo ročného obdobia. Na zimu si môžete zaobstarať obal s motívom vianočných ozdobôb alebo ozdobeného stromčeku, jesenné dni doplňte krytom v tlmených farbách, na leto sa pripravte exotickým ovocím a jar privítajte pastelovými farbami a obalom s krásne rozkvitnutými kvetmi. Ak ste minimalista alebo chcete nechať vyniknúť hlavne dizajn svojho telefónu, zvoľte si plne transparentné puzdro. Pôsobí ako druhá koža telefónu a hodí sa na všetky príležitosti aj bežné dni. Veľmi trendy kúskami sú dnes mramorové obaly s prvkami drahých kovov alebo akvarelové abstraktné motívy doplnené o trblietavé línie. A pokiaľ sa vám zdá, že sa pre vás nehodí žiadny z našich hotových dizanov, navrhnite si vlastný obal na telefón. Môžete si ho pripraviť s fotkou vašej drahej polovičky a svojich detí, dať si naň fotografiu s priateľmi alebo svojim domácim miláčikom či ho doplniť o logo svojej vlastnej značky.

Skvelý telefón za rozumnú cenu

Odľahčený model telefónu TCL 30 s prívlastkom SE vám prinesie bezkonkurenčnú cenovku a skvelý výkon k tomu. Môžete sa s ním tešiť na AMOLED displej s uhlopriečkou 6,52 palcov a rozlíšením 720p. Jeho veľkou výhodou je batéria s kapacitou 5 000 mAh, vďaka ktorej môžete s mobilom pracovať aj dva dni bez potreby jeho nabíjania. K tomu získate aj prepracovaný dvojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 50 Mpx a ultraširokým senzorom. Telefón už môžete ovládať za pomoci najnovšieho Androidu 12 s plynulým chodom.