CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil TCL 30

Smartphony TCL 30 Plus, TCL 30 SE, sú úplne iné modely-

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Neodkladajte nákup ochranného príslušenstva

Našim zákazníkom vždy odporúčame nepredlžovať čas, kedy si po nákupe telefónu kúpia ochranné príslušenstvo v podobe odolného krytu alebo fólie na displej. Dôvod je veľmi prozaický – telefón vám môže kedykoľvek nešťastne spadnúť doma na zem, na chodník či nebodaj na kamenistý terén. Získa tak nepekné a hlavne celkom zbytočné škrabance, vrypy, preliačenia alebo iné poškodenia, ktorým sa chceme ako používatelia zďaleka vyhnúť. Obaly od etuo.sk sú navyše odolné aj voči pôsobeniu vlhkosti, prachu a iných nečistôt, takže sa s nimi nemusíte báť ani dažďa či ušpinenia pri hrách vašich detí. Kryt vášmu telefónu nepridá zbytočné centimetre ani nadbytočnú záťaž a skvele sa drží v ruke. Jeho najväčšou výhodou je však krásny dizajn, ktorým môžete svoj telefón ozvláštniť a dodať mu presne taký výzor, aký sa vám páči. Teraz už teda ostáva len vybrať model, ktorý vám jednoducho sadne.

Aký typ obalu sa bude hodiť na váš TCL 30?

Ešte predtým, ako si začnete vyberať obal podľa toho, ako vyzerá, zastavte sa a zvážte najprv, aký typ obalu vlastne hľadáte. Ak máte náročnú prácu alebo veľmi rýchle životné tempo, možno by ste si radi dopriali extra ochranu svojho telefónu zo všetkých strán. Ideálnym riešením sa tak stane knižkové puzdro s vyklápacím ramenom na magnetický uzáver. Stará sa tak nielen o telo telefónu, ale aj o jeho displej. Pri páde sa nikdy neotvorí a telefón s ním ostáva v maximálnom bezpečí. Druhou alternatívou pre tých, ktorí svoj mobil nosia často vo vrecku či v menšej kabelke alebo im otváranie obalu jednoducho prekáža, je silikónový kryt. Ten sa nasadzuje na zadnú stranu a bočné hrany telefónu. Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, tento obal tiež ochráni celý povrch telefónu. Vďaka vyvýšeným bočným hranám totiž nedochádza ku kontaktu displeja a rovných povrchov. Môžete tak svoj mobil ukladať aj na stôl otočený obrazovkou dolu bez obáv zo znečistenia alebo poškriabania.

Vhodný dizajn je všetko

Ak ste si vybrali typ obalu, ktorý vám bude perfektne sedieť, prejdime spoločne k tomu najdôležitejšiemu – aby váš kryt aj dokonale vyzeral. Pri výbere vhodného dizajnu sa možno trochu zapotíte. V našom e-shope pre vás totiž máme pripravených viac ako 200 hotových modelov a k tomu aj možnosť výroby vlastného motívu podľa vašich predstáv. Preto sa nemusíte obmedzovať iba na jedno puzdro. Vyberte si ich hneď niekoľko a striedajte ich podľa nálady, počasia alebo podľa toho, kam sa chystáte. Na spoločenské akcie alebo pracovné mítingy sa ideálne hodia elegantné kryty typu Wallet Book alebo FlexMat Case. Pôsobia príjemným dojmom a vdýchnu vášmu mobilu nadčasový štýl. Ak ale milujete farby a nebojíte sa to ukázať, vyrazte si trochu z kopýtka! Doprajte si niektorý z krytov Design Case alebo Wallet Book Design, kde nájdete potlače „od výmyslu sveta“. Veľmi obľúbené sú mramorové obaly s prvkami zlata alebo akvarelové obaly s trblietavými prvkami. Vedľa však nešliapnete ani s kvetovanými, geometrickými alebo prírodnými vzormi.

Dokonalý partner na prácu aj zábavu: TCL 30

Skvelá výdrž a dokonalý dizajn. To a omnoho viac vám prinesie telefón TCL 30. Môžete sa s ním tešiť na FHD+ AMOLED displej s uhlopriečkou 6,7 palcov a rozlíšením 2400 x 1800 px a technológiou NXTVISION aj s HDR. Všetko pre skvelé farby, vysoký jas, ostrosť a skvelé zážitky z práce aj zábavy na mobile. Ak máte chuť na skvelé zábery takmer za každých podmienok, vykúzli ich pre vás výkonný trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 50 MPx. A ak najradšej fotíte sami seba, iste vás poteší aj 8 MPx selfie kamera. Pridajte si k tomu ešte výdrž batérie 5 010 mAh, s ktorou môžete byť aj dva dni bez nabíjania v sieti, a získate skvelé zariadenie na každý deň.