Kryty, puzdrá, obaly pre mobil TCL 20 SE

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na mobil, ktoré vždy ochránia

Obal na telefón si mnohí kupujú kvôli tomu, aby svoj telefón „vynovili“ alebo aby vyzeral podľa najnovších trendov. To je síce skvelé, ale obal na mobil by mal spĺňať aj ďaleko dôležitejšie funkcie. Smartfón by mal v ňom byť hlavne chránený pred poškodením, znečistením a nebezpečnými udalosťami. Všetky kryty na TCL 20 SE to plnia do bodky. Hneď od prvého nasadenia sadnú na telefón rozmermi aj všetkými výrezmi na fotoaparát, tlačidlá na telefóne, senzory odtlačkov prstov či externé príslušenstvo, ako je nabíjací kábel či slúchadlá. Odporúčame vám ich preto nosiť na telefóne nepretržite tak, aby ste sa vyhli akýmkoľvek škrabancom, ryhám či nečistotám. Vďaka svojim vlastnostiam budú na mobile pôsobiť prirodzene a zároveň vám dovolia udržať si pôvodnú hodnotu vášho telefónu po čo možno najdlhšie obdobie. Hlavnou zásadou pri kvalitných obaloch na telefón je totiž poznať dobre materiál, z ktorého je kryt vyrobený. Puzdrá z etuo.sk pochádzajú často z jemných silikónov alebo z tzv. TPU, teda termoplastického polyuretánu. Táto zlúčenina je pre kryty na telefón ideálna, pretože sa nachádza na pomedzí medzi plastom a gumou – je odolná ako plast ale zároveň flexibilná ako guma. Výhody silikónových krytov už potom asi poznáte – ide hlavne o pružnosť, veľmi príjemný pocit pri dotyku a taktiež veľkú odolnosť voči mechanickému poškodeniu či nečistotám. Pomocou týchto materiálov bude telefón TCL 20 SE neustále v bezpečí a vy si môžete oddýchnuť od jeho neustáleho pozorovania, čistenia a strachovania sa o neho.

Originálne a štýlové riešenie pre každého

Obaly na TCL 20 SE však musia hneď na prvý pohľad používateľovi jednoducho sadnúť. A to jednak štýlom a jednak spôsobom používania. Najspoľahlivejšou ochranou telefónu zo všetkých strán je totiž knižkový kryt. Ten ochráni telefón aj displej a je tak investíciou za kryt aj fóliu na displej dohromady. Skladá sa hneď z niekoľkých ochranných vrstiev zabezpečených premyslenými mechanizmami proti otváraniu pri pádoch či v kritických situáciách. Navyše tento obal slúži aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov či online videí alebo hraní hier. Vďaka jeho dvom priehradkám je možné vložiť si do neho aj doklady ako je občiansky preukaz a platobná karta a slúži tak aj ako peňaženka. Nie každému však tento spôsob používania obalu vyhovuje. Hlavnou nevýhodou je fakt, že pri používaní mobilu musíte prednú krytku vždy vyklopiť. V tomto prípade sú tu silikónové kryty na TCL 20 SE, ktoré pôsobia omnoho minimalistickejšie. Chránia hlavne zadnú časť telefónu, takže je k nim najvhodnejšie doplniť aj tvrdené sklo alebo fóliu na obrazovku. Tieto kryty sú dostupné v nekonečných dizajnových prevedeniach od chic obalov z kolekcie etuo Design Case, ktoré vás zaujmú na prvý pohľad ľadovo chladným mramorovým dizajnom alebo módnymi prvkami drahých kovov cez jednoduché prírodné vzory až po farbami žiariace obaly pre mladšie ročníky. Ideálnym riešením sú taktiež transparentné obaly či jednofarebné kryty s elegantnými krivkami.

Výkonný a jednoduchý. To je TCL 20 SE

S telefónom TCL 20 SE môžete denne využívať všetky vymoženosti najnovšej techniky za skvelú cenu. Buďte aktívni na sociálnych sieťach, nahrávajte videá, vytvárajte skvelé fotky a hrajte online hry, po ktorých túžite. Vychutnajte si s ním prepracovaný fotoaparát so štyrmi objektívmi, 2 Mpx širokouhlým objektívom, 2 Mpx makro objektívom, 2Mpx hĺbkovým objektívom a hlavným 64 Mpx šošovkou. Fotografovanie zjednoduší absolútne presné ostrenie fázovým posunom a nevyhnutnou súčasťou je aj šikovná prisvetľovacia dióda. Telefónu TCL 20SE poskytuje potrebnú energiu batéria, ktorá má dlhšiu výdrž vďaka netradičnej kapacite 5 000 mAh. Vo výbave telefónu nechýba ani čítačka odtlačkov prstov na tele zariadenia, Dul SIM, NFC rozhranie na pohodlné platby telefónom či možnosť pripojiť HDD a flash disk. To všetko je doplnené príjemným dizajnom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad. Ešte premýšľate?