Kryty, puzdrá, obaly pre mobil TCL 20 5G

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bezpečnosť vášho TCL 20 5G vďaka kvalitným obalom

Nebudeme si klamať. K svojim telefónom sa mnohí z nás často nesprávajú tak, ako by si to asi zaslúžili. Okrem toho, že ich nosíme po vreckách s mincami či kľúčmi alebo len tak pohodené v kabelkách sa často stáva, že nám omylom vypadnú z rúk. Alebo ešte horšie – že ich sami odhodíme. Áno, takmer každému sa to stalo aspoň raz v živote. Práve preto je potrebné myslieť na bezpečnosť telefónov za každých okolností 24 hodín a 7 dní v týždni. Tak, aby bol náš mobil ochránený aj pred mechanickým poškodením, vodou, prachom, nečistotami. Správny obal na TCL 20 5G ho efektívne ochráni jednoducho pred každým možným spôsobom poškodenia a dopraje vám tam pokoj duše v situáciách, kedy sa zdá, že by sa váš telefón mohol nejakým nedopatrením poškodiť.

Kvalitný kryt na TCL 20 5G je základom

Pri výbere ochranného puzdra by ste však mali byť opatrní. Je totiž veľmi dôležité, aby ste si zvolili naozaj kvalitný model, ktorý spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy. Presne ako obaly od etuo.sk. Na váš telefón zapasujú na milimeter a ani pri najvyhrotenejších situáciách ho nepustia spod svojich ochranných krídel. Veľmi dôležité je, že obsahujú presné výrezy na všetky externé komponenty, ako sú nabíjací kábel alebo slúchadlá, a taktiež na fotoaparát, bočné tlačidlá telefónu alebo senzor odtlačkov prstov. Navyše sa všetky naše obaly vyrábajú len z tých najkvalitnejších materiálov. Veľkú časť krytov v ponuke tvoria silikónové modely z pružného a ľahkého silikónu, ďalšiu potom obaly z odolného termoplastického polyuretánu, zvaného aj TPU, alebo z elegantnej a pôsobivej ekokože. Nech si už vyberiete ktorýkoľvek druh obalu, môžete veriť, že ste si zvolili naozaj odolnú ochranu, ktoré niečo vydrží. Veľkou výhodou našich puzdier je aj špeciálna tlač motívov a vzorov, ktorá odoláva UV žiareniu, zošúchaniu farieb aj popraskaniu. Vďaka tomu môžete obal bez starostí umývať pod tečúcou vodou, umývať ho vlhkou handričkou alebo čistiť dezinfekčným gélom a bude stále vyzerať skvele. Takto vám pokojne vydrží aj celé mesiace a roky. Teraz už len ostáva otázkou, aký kryt si pre seba vyberiete.

Dizajn obalov na TCL 20 5G podľa vášho vkusu

V ponuke etuo.sk nájdete niekoľko modelov krytov na telefón TCL 20 5G. Zvoľte si ten pravý hlavne podľa svojho vkusu tak, aby vás obal vždy dopĺňal a tešil. Napríklad ak telefón potrebujete hlavne na pracovné účely, mítingy, jednania a spoločenské akcie, zvoľte radšej jednofarebný model kolekcie Soft Flex. Nič ním nepokazíte a navyše nechá čo najviac vyniknúť dizajn vášho mobilu. Ak naopak mobil používate hlavne vo svojom voľnom čase a pre prezentáciu vlastného štýlu, zvoľte niečo nápaditejšie a farebnejšie. Nebojte sa pestrofarebných vzorov, zaujímavých potlačí a bláznivejších motívov, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári. Že si u nás neviete vybrať? Výborne! Potom si môžete vlastný kryt navrhnúť celkom sami. Pripojte sa do nášho online editora, nahrajte do neho svoju fotografiu a začnite kúzliť. Dizajn dokonalý do posledného detailu a z vašej vlastnej „dielne“ vás bude tešiť ešte omnoho viac ako akákoľvek iné puzdro na svete.

Ultrarýchle pripojenie na dosah ruky

Doslova! Zažite s inteligentným telefónom TCL 20 5G rýchlejšie pripojenie ako kedykoľvek predtým. S dostupnosťou 5G siete môžete surfovať rýchlosťou svetla. Rýchle pripojenie však nie je jedinou výhodou. Veľká 6,67-palcová obrazovka s rozlíšením FHD+ a technológiou NXTVISION vám totiž dopraje prevratnú sýtosť farieb, jasnosť aj kontrast. Ďalej vám smartfón TCL 20 5G prinesie aj veľmi kvalitný trojitý fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 48 MPx, možnosťou nahrávať 4K videá a s technológiou stabilizácie obrazu Gyro Electronic Image Stabilization. Hneď na prvý pohľad vás na telefóne zaujme jeho moderný zaoblený dizajn v pôsobivých farbách a s lesklým povrchom.