Kryty, puzdrá, obaly pre mobil TCL

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly pre TCL

Obal na telefón TCL dnes zoženiete kdekoľvek. Ide o to, z akého veľkého množstva štýlov, typov, farieb a motívov si môžete vyberať. U nás v e-shope etuo.sk sa naozaj nemusíte uspokojiť s nedokonalou voľbou. Dávame vám na výber z viac ako 200 krytov na váš telefón, z ktorých si hneď niekoľko zamilujete na prvý pohľad.

JVeľký výber krytov na mobil TCL

Na popularite každým dňom získavajú drevené obaly s motívmi rastlín a zvierat WoodCase, ktoré o vás prezradia, že milujete prírodu a chcete si jej kúsok nosiť neustále so sebou. Získate s nimi originálne kresby dreva a obal dostatočne silný na to, aby váš telefón TCL ochránil od následkov pádov či iných mechanických poškodením. Ak ste na druhú stranu viac naklonený industriálnemu štýlu, iste oceníte gravírované obaly s metalickými odleskami a modernými geometrickými vzormi vyžarujúce energiu a sebavedomie svojho majiteľa. Obľúbenou klasikou sa u nás už stali silikónové puzdrá v rôznych farbách a vzoroch nech už ide o vtipné motívy, farebné obrázky či nápadné nápisy. Transparentné puzdrá sú naopak určené skôr pre ľudí, ktorí chcú nechať vyniknúť dizajn svojho telefónu a nezameriavajú sa až tak na štýl obalu ako na jeho funkčnosť a kvalitu. Veľmi elegantným a zároveň prepracovaným riešením je aj knižkový obal. Ten môžete použiť nielen ako ochranný doplnok na váš TCL telefón, ale taktiež ako praktický stojan pri sledovaní filmov, videí alebo prezeraní fotografií. Navyše si do niektorých môžete vložiť aj platobnú kartu a iné drobnosti tak, aby ste ich mali neustále poruke. Vďaka magnetickému uzatváraniu výklopného krídla navyše budete mať vždy istotu, že sa vám obal neotvorí v tej najnečakanejšej chvíli.

Vybírejte nadčasově kryty pre mobil TCL

Nech už dávate prednosť akémukoľvek typu obalu, u nás si môžete byť istí jeho kvalitou. Všetky kryty sú vyrobené z prvotriednych TPU materiálov, trvácnej ekokože, jemného ale odolného silikónu, vyberaných plastov alebo tvrdenej gumy, ktorá odolá každému nárazu.