+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia Z5 Compact

Obaly pre Sony Xperia Z5 Compact


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Premium, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Sony Xperia Z5 Compact

Zaobstarali ste si Sony Xperia Z5 Compact? Ak teraz riešite, ako sa oň najlepšie postarať, aby vyzeral čo najdlhšie ako nový, ste na tej správnej adrese! V našom internetovom obchode Etuo.sk vieme, ako svoj telefón môžete ochrániť pred nepekne vyzerajúcimi škrabancami, ryhami a inými poškodeniami. Kryty na mobil Sony Xperia Z5 Compact sú v súčasnosti veľmi obľúbené, pretože váš mobilný telefón chránia pri jeho každodennom používaní pred nepríjemnými pádmi, ktorým sa bohužiaľ nedá pri klasickej manipulácii vyhnúť. Preto sú obaly na mobilné telefóny skvelou ochranou pred mechanickými poškodeniami. Vyberte si populárne silikónové puzdrá alebo odolné kryty, ktoré okrem zadnej strany telefónu chránia aj boky vášho smartfónu. Knižkové puzdrá sú zas skvelým spôsobom ako chrániť aj dotykovú plochu displeja. Drevené kúsky sú mimoriadne štýlovým variantom, ktorý dokáže upútať pozornosť. Ak ste si nevybrali z našich motívov, nie je problém zaobstarať si vlastný plastický kryt s potlačou podľa svojej chuti.

Výber motívov pre obaly na Xperia Z5 Compact

Mobil si beriete do práce, do školy, keď idete na nákup i na obyčajnú vychádzku s deťmi do parku. Robí vám spoločnosť skrátka všade, kam sa len pohnete. Je potrebné sa o jeho vzhľad náležite starať. Ako? Zadovážte si jeden alebo dva kryty s vlastnou potlačou, ktoré budete môcť striedať podľa aktuálnej nálady. Keď náhodou dôjde k pádu na zem, kryt s vlastnou potlačou ochráni telo vášho mobilného telefónu Sony Xperia Z5 Compact tak, že na ňom nebudú viditeľné žiadne škrabance. Okrem iného týmto nápaditým krytom môžete urobiť aj radosť niekomu zo svojich priateľov či blízkych. Čo tak obdarovať mamičku, partnerku či deti týmto veselým kúskom? Ich nadšenie na seba rozhodne nenechá dlho čakať!

Sony Xperia Z5 Compact: informácie o telefóne

Z5 Compact je skvelý smartfón, ktorý je mimoriadne ľahko ovládateľný a užívateľov poteší aj 23 megapixelový fotoaparát s možnosťou nahrávať videá s rozlíšením 4K a dvojdňová výdrž batérie. Mínusom je jeho vyššia cena.