+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia XZ1 Compact

Obaly pre Sony Xperia XZ1 Compact


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia XZ1, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Plastický, silikónový alebo knižkový obal pre váš Sony Xperia XZ1 Compact?

Vlastniť štýlový a výkonný telefón je skvelé, no vždy by ste svoj chytrý telefón, a to vrátane Sony Xperia XZ1 Compact, mali chrániť. Najlepšie hneď od prvého dňa, kedy si svoj nový kúsok prinesiete domov. Obaly na mobilné telefóny sú skvelým doplnkom a zároveň ochranou, ktorá vášmu telefónu predĺži životnosť. Na výber máte veľa možností, ponúkame niekoľko typov obalov na mobil. Vybrať si môžete nenápadné silikónové puzdro na mobil, prípadne praktické knižkové puzdro či plastický kryt. Naše výrobky majú svoje špecifické vlastnosti, ale v jednom sa zhodujú - dokonale ochránia váš mobilný telefón pred škrabancami, ryhami a inými nedokonalosťami. Produkty z ponuky internetového obchodu Etuo.sk sú odolné, preto dokážu predĺžiť vášmu telefónu životnosť aj o niekoľko rokov. A to aj v prípade, že zvolíte zaujímavé drevené kúsky.

Sony Xperia XZ1 Compact si zaslúži ochranu

Stačí nahliadnuť do našej ponuky a ihneď zbadáte, že kryty na Sony Xperia XZ1 Compact sú všetko len nie nudné a fádne. Trblietavé kryty na mobil, graficky zaujímavé kúsky, extravagantné obaly i elegantné puzdrá sú súčasťou bohatej kolekcie obalov pre váš Sony Xperia XZ1 Compact. Telefón vám v puzdre môže spadnúť, nechtiac vypadnúť z ruky a stále to na ňom nebude vidieť. A ak by si následky pádu odniesol samotný obal na mobil, môžete ho jednoducho vymeniť za nový. Prečo? Ide o cenovo dostupnú záležitosť, ktorej kúpa sa naozaj oplatí. Veď komu by sa chcelo každých pár mesiacov kupovať nový smartfón len preto, že mu na začiatku nezaobstaral kvalitnú ochranu? S výrobkami od nás vám žiadne poškodenie smartfónu nehrozí.

Sony Xperia XZ1 Compact: Zázrak strednej triedy

Xperia XZ1 Compact si vás získa rozmermi, špičkovým hardvérom, výkonom, výdržou, stereo reproduktormi, 960 fps video či 3D skenerom – a to všetko v úžasnom kompaktnom balení!