+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia XA2

Obaly pre Sony Xperia XA2


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia XA2 Plus, Sony Xperia XA2 Ultra, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Sony Xperia XA2

Naše báječné kryty, obaly a puzdrá na mobilný telefón Sony Xperia XA2 vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Sony Xperia XA2 zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu Sony Xperia XA2 proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Sony Xperia XA2

Mobilné telefóny nielen od Sony Xperia XA2 sa stali nepostrádateľnou súčasťou každého z nás, preto je dôležité myslieť na ich bezpečnosť a chrániť ich proti pádom a iným nástrahám. Skvelou ochranou sú puzdra a obaly, ktoré telefón nielen ochráni proti poškodeniu, ale tiež sú skvelým módnym doplnkom.

Sony Xperia XA2 - informácie o telefóne

Sony Xperia XA2 je smartphonom strednej triedy, ktorý sa môže chváliť tenkými bočnými rámčeky, Full HD displejom a dostatočnú výbavou. Výrobca ani v tomto prípade nedal dopustiť na rokmi overený dizajn, ako bonus však prináša čítačku odtlačkov prstov na chrbte. So smartphonom Sony Xperia XA2 sa z vás ľahko stane profesionálny fotograf v priebehu niekoľkých málo chvíľ. Vďaka 23 MP hlavnému fotoaparátu môžete snímať výnimočne kvalitné snímky rovnako ako s digitálnym fotoaparátom. Chytrý telefón Sony Xperia XA2 je poháňaný výkonným 8jádrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 630, ktorý je doplnený 3 GB operačnej pamäte. Dáta a aplikácie sa ukladajú na 32 GB interná pamäť, ktorú je možné rozšíriť pomocou micro SD slotu. Telefón Sony Xperia XA2 disponuje 5,2" displejom s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 s technológiou vylepšenia obrazu. Na napájanie slúži batéria s kapacitou 3300 mAh a podporou rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0 (so samostatne predávanou nabíjačkou). Ako operačný systém slúži Android 8 Oreo.