+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia XA1

Obaly pre Sony Xperia XA1


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia XA1 Plus, Sony Xperia XA1 Ultra, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na Sony Xperia XA1

Ponúkame odolné silikónové, drevené, knižkové aj plastické puzdra na mobilný telefón Sony Xperia XA1. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Sony Xperia XA1 zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Sony Xperia XA1

Vďaka puzdru sa vám bude prístroj Sony Xperia XA1 tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Sony Xperia XA1 - informácie

Model Sony Xperia XA1 využíva 2,5D displej, teda displej, ktorý má zaoblené hrany. Táto skutočnosť dodáva telefónu veľmi elegantný vzhľad. Všetko podstatné zobrazuje IPS LCD displeji s uhlopriečkou 5 palcov, ktorý pokrýva 70% predné plochy telefónu a disponuje sýtosťou a vysokým kontrastom zobrazovaných farieb. Všetko je zladené k úplnej dokonalosti. Vysoké HD rozlíšenie prináša neskutočné zážitky z premietaného obrazu. Táto technológia je teda ideálny k prehliadania webu, čítanie elektronických kníh, editáciu tabuliek, hranie 3D hier alebo sledovaní filmov v tej najvyššej kvalite. Sony Xperia XA1 kladie dôraz na kvalitu spracovania. Konštrukcia je tvorená z kvalitného kovového rámu, ten dopĺňa tvrdené ochranné sklo s tvrdosťou 9H. Ďalšou inováciou modelu XA1 je funkcia Multitouch, ktorá umožňuje ovládanie telefónu pomocou 4 prstov. Telefóny od spoločnosti Sony Mobile sú známe svojou úžasnou výdržou batérie na jedno nabitie. Rovnako tak aj model XA1 ponúka vstavanú Li-Ion batériu s kapacitou 2300 mAh. Vďaka optimalizácii spotreby energie v operačnom systéme Android 7.0.