CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia 5 IV

Obaly pre Sony Xperia 5 IV


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia 5, Sony Xperia 5 II, Sony Xperia 5 III, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Bez obalu to nejde. Ani s odolným mobilom

Telefón Sony Xperia 5 IV je strelou do čierneho. Vyniká nielen svojim elegantným vzhľadom a nízkou hmotnosťou, ale hlavne odolnosťou, ktorá je doložená aj certifikáciou odolnosti IP65/IP68. Tento telefón je tak odolný voči nárazom, vlhkosti aj škrabancami. Ale aj ten najodolnejší telefón sa pri náročných podmienkach môže zničiť. Nie je žiadnou výnimkou, že keď spadne na zem, rozbije sa jeho sklo alebo odlomí čiastočka z bočnej hrany mobilu. Odolné obaly sú ochranným doplnkom, ktorý na telefóne vytvára cennú prídavnú vrstvu medzi okolitými predmetmi, ktoré môžu byť pre telefón nebezpečné. Napríklad keď telefón spadne z vyššej výšky alebo narazí na veľmi tvrdý povrch, môže byť jeho kryt to jediné, čo ho ochráni pred rozbitím alebo poškodením. Neplatí to však len pre vonkajší obal, ale aj pre vnútorné komponenty. Tým, že obal tlmí nárazy, tlmí aj ich následky ústiace v nižšiu životnosť zariadenia. Nespoliehajte sa teda iba na odolnosť samotného telefónu, ale dopomôžte mu aj pomocou spoľahlivého ochranného zariadenia. Nech s vami vaše zariadenie vydrží čo najdlhšie v čo najlepšej kondícii. A viete, aký bonus s nádherným obalom na telefón Sony Xperia 5 IV získate? Ozvláštnenie jeho výzoru, nový príval inšpirácie a dobrú náladu k tomu vždy, keď sa na svoj telefón pozriete. Môže byť?

Prispôsobte kryt svojmu životnému štýlu

Premýšľate nad tým, aký obal na svoj telefón vybrať? Poďme sa na to pozrieť spoločne. Našim zákazníkom na začiatku odporúčame zamyslieť sa nad svojim životným štýlom. Pracujete v náročných podmienkach? Máte doma malé deti s nezbednými ručičkami? Alebo vám skrátka telefón často padá? Potom by ste si mali vybrať maximálnu ochranu v podobe knižkového obalu. Vďaka spoľahlivému magnetickému uzáveru pevne prichytí vaše zariadenie a len tak ľahko ho nepustí. S niekoľkými ochrannými vrstvami sa stará nielen o telo vášho mobilu, ale taktiež o jeho predný displej. Nepotrebujete tak k nemu žiadne prídavné doplnky, stačí len zaklapnúť, hodiť mobil bezstarostne do tašky a vyraziť. Pre minimalistov, ktorí svoj telefón najradšej nosia vo vreckách, sa na druhú stranu najlepšie hodia silikónové kryty, ktoré na telefóne pôsobia ako druhá koža. Poskytujú vysoký stupeň ochrany a nechajú dokonale vyniknúť tvary vášho telefónu. Môžete si ich navyše doladiť do posledného detailu. Sú totiž dostupné v mnohých farebných prevedeniach a navyše so stovkami potlačí, ktoré vás iste zaujmú. Obľúbeným kúskom je napríklad mramorový motív krytu v pastelových farbách s jemnými ružovými okrajmi.

Najnovšie trendy hlásia: obal s vlastnou fotografiou

Osobitnou kategóriou obalov na Sony Xperia 5 IV sú krty s vlastnými motívmi. Pôsobia veľmi osobne, ale zároveň originálne a štýlovo. A hlavne – pánmi ste pri nich len a len vy. Takže si môžete vytvoriť svoju vlastnú grafiku presne podľa toho, ako to cítite. Nemusíte byť pri tom žiadnym dizajnérom ani grafikom. Stačí sa len poriadne zamyslieť nad tým, čo by mal váš telefón obsahovať, akú fotografiu zvolíte a ako dizajn dotiahnete do dokonalosti. Vybrať si môžete akýkoľvek obrázok alebo motív z našej predpripravenej galérie a obal doladiť aj farebne podľa svojich preferencií. Že vám chýba inšpirácia? Prezrite si instagramový účet etuo, kde naši influenceri tvrdo pracujú na tom, aby vám priniesli trendy nápady na váš vlastný obal.

Štýlový a výkonný Sony Xperia 5 IV

Telefón Sony Xperia 5 IV vám dodá eleganciu spojenú s výkonom aj modernými funkciami. Jeho veľkou devízou je priestranná batéria s kapacitou 5 000 mAh s podporou rýchleho aj bezdrôtového nabíjania. Ide o telefón pre ľudí s bohatým životným štýlom, pretože znesie najrôznejšie otrasy aj pôsobenie vlhkosti – môžete ho dokonca bez následkov aj na 30 minút ponoriť do hĺbky až 1,5 metra. K tomu všetkému vám prinesie moderný OLED displej vo Full HD+ rozlíšení s ulopriečkou 6,1 palcov a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Ste na tohto profesionála pripravení?