+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia 5 II

Obaly pre Sony Xperia 5 II


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia 5, Sony Xperia 5 III, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné obaly na telefóny Sony Xperia 5 II

Obal na telefón by ste si mali vybrať hlavne podľa toho, čo od neho očakávate. Je to vysoká odolnosť materiálov? Moderný design alebo maximálna ochrana? Jednými z najodolnejších krytov v e-shope etuo.sk sú gumené kryty typu bumper, ktoré nielen odolávajú nárazom a mechanickému poškodeniu, ale taktiež sú schopné absorbovať energiu nárazu tak, aby sa vášmu telefónu nič nestalo. Veľmi spoľahlivé sú aj knižkové puzdrá. Tie sa vďaka výklopnému krídlu bezpečne magneticky uzatvoria a ani pri páde sa neotvárajú. Preto je váš telefón ochránený z každej strany. Silikónové obaly síce chránia len zadnú a bočné strany vášho telefónu, avšak o niekoľko milimetrov prevyšujú aj úroveň obrazovky, a tak sa nepoškodí pri opakovanom pokladaní na rôzne povrchy.

Vyberte si svoj štýl krytu na telefón Sony Xperia 5 II

Ak ste si zvolili typ obalu na svoj Sony Xperia 5 II, ostáva už len vybrať tú správnu farbu a motív. Máte radi prírodné a teplé materiály? Potom určite siahnite po drevenom obale. Je nielen unikátny svojim vzhľadom, ale drevená doska je aj doplnená o gumené prvky, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť. Jednofarebné kryty sú skvelé pre tých, čo chcú pôsobiť elegantne, farebné motívy a zaujímavé vzory sú hlavne pre tých, ktorí si chcú svojim obalom vykúzliť dennodenne dobrú náladu.

Sony Xperia 5 II ako univerzálny pomocník

Ďalší kompaktný smartfón z dielne Sony s názvom Xperia 5 II, poteší každého používateľa. Hneď na prvý pohľad si na ňom všimnete 6,1-palcový displej a veľmi príjemný, elegantný a moderný dizajn. Telefón disponuje 3 800 mAh batériou, vďaka ktorej nebudete obmedzovaní neustálou potrebou nabíjania zariadenia. Naviac si s ním užijete aj 12 MPx zadný fotoaparát či neuveriteľne rýchly 5G prenos dát. A to všetko za naozaj férovú cenu v pomere cena:výkon. Ak tento telefón chcete vyskúšať, urobte to teda čo najskôr.