+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia 5

Obaly pre Sony Xperia 5


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia 5 II, Sony Xperia 5 III, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochráňte svoj telefón kvalitnými obalmi

Premýšľali ste už nad tým, ako svoj mobil Sony Xperia 5 čo najefektívnejšie ochrániť pred dôsledkami pádov, poškriabaním, odretím či odlupovaním farby? Najistejšie bude spoľahnúť sa na odolné obaly na telefóny. Tie dodajú každému používateľovi pocit istoty nech už si telefón hodia do vrecka hneď vedľa kľúčov alebo sa im ho podarí pustiť z rúk priamo na kamennú podlahu. S kvalitným ochranným príslušenstvom už následky podobných nehôd už ani vás nikdy neprekvapia.

Kolekcie, vzory a motívy pre každého

V elektronickom obchode Etuo.sk máme pripravenú viac ako stovku krytov podľa vašich najdivokejších snov. V rámci našich špeciálnych kolekcií si môžete vybrať plastikové alebo silikónové puzdro, knižkový či flipový model, koženkový, so vzorom či celkom transparentný obal. Všetky puzdrá pripravujeme tak, aby presne sadli na váš telefón – veľkosťou, výrezmi na fotoaparát alebo konektory, reproduktory a zároveň aby malou časťou pretŕčajúcou ponad displej chránili aj prednú stranu telefónu. Ak milujete pestré vzory, rozhodnite sa pre kolekciu Fantastic. Či už sa bude jednať o silikónové alebo koženkové prevedenie, iste nebudete sklamaní! Extra kvalitou vyniká aj puzdro od renomovaného a osvedčeného výrobcu Forcell. So špeciálnou povrchovou úpravou odolnou voči nečistotám, prémiovým prevedením a super cenou s ním nešliapnete vedľa.

Multitaskujte so Sony Xperia 5

Sony Xperia 5 je tu pre všetkých, ktorí milujú moderný štýl a požadujú vysoký výkon. Pokročilý fotoaparát s tromi zadnými kamerami so špeciálnou funkciou Eye Autofocus vám dovolí tvoriť krásne portréty vďaka správnemu zaostreniu pozornosti fotoaparátu na tých správnych ľudí. Displej s pomerom 21:9 CinemaWide, 6.1 palcovou uhlopriečkou a FHD+ HDR OLED technológiou vám dovolí sledovat videá vo vysokej kvalite presne tak, ako to zamýšľali tvorcovia filmov na plátne a taktiež hrať aj náročnejšie hry. Telefón je navrhnutý tak, aby vám presne sedel do ruky a vďaka kvalitnému displeju môžete v pohode multitaskovať – sledovať video a zároveň písať maily len pomocou nastavenia troch krokov.