Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia 10 IV

Obaly pre Sony Xperia 10 IV


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia 10, Sony Xperia 10 II, Sony Xperia 10 III, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Potrebujete vlastne kryt na Sony Xperia 10 IV?

Možno máte pocit, že vášmu telefónu sa až toľko stať nemôže. Dávate si naň pozor ako oko v hlave a ak vám už niekedy spadol, dokopy sa s ním vlastne nič nestalo. To je asi pravda. Ale zamyslite sa nad tým, koľko nebezpečenstiev poškodenia či celkového zničenia na naše prístroje dennodenne číha. Napríklad pri behu na autobus s telefónom v kabelke. Presne v tej chvíli, keď sa otáča v taške na rovnakom princípe ako v práčke spoločne s ostrými mincami, kľúčmi, perami alebo inými ostrými predmetmi. Alebo keď vám pri čakaní na kamarátku telefón vypadne na zem posypanej kamienkami. Či pri cvičení, keď naň kvapkajú kvapky potu. A čo pri raňajkách pri stole plnom dobrôt, ako je maslo, mastnejšie lekvárové šišky, káva alebo sladký džús? Náhoda si nevyberá. Práve preto si musíme vybrať my – odolnú ochranu proti poškodeniu, škrabancom, vrypom, nečistotám, prachu aj vlhkosti v podobe odolných krytov na Sony Xperia 10 IV. S krásnym dizajnom a v príjemných farbách váš kryt navyše doplní vašu osobnosť a bude vám metaforicky svietiť na každý deň.

Obaly od etuo.sk: kvalita a férové ceny

Obaly na Sony Xperia 10 IV od etuo.sk vynikajú vďaka našim dlhoročným skúsenostiam funkčnosťou a kvalitou. Všetky na vaše zariadenie sadnú nielen rozmermi, ale aj precíznymi výrezmi pre fotoaparát, senzor odtlačkov prstov, nabíjací port či bočné tlačidlá. Kryt tak nemusíte takmer nikdy dávať dole a svoj mobil tak vystavovať zbytočnému nebezpečenstvu. Pri výrobe používame prvotriedne flexibilné a odolné materiály, ktoré s vami vydržia roky. Príjemne sa držia, nešmýkajú sa v rukách a sú jednoducho umývateľné. Potlače navyše aplikujeme bodovou metódou tlače odolnej voči oškretiu, ošúchaniu, vyblednutiu aj zmenám odtieňov v čase, takže aj dizajnové kryty budú po čase vyzerať veľmi dobre. Že vám robí problém vybrať si z množstva prevedení, farieb, motívov a dizajnov? Pri cenách našich krytov si možno budete môcť dopriať hneď dva alebo viac krytov, ktoré potom môžete striedať podľa nálady alebo príležitosti, na ktorú sa v ten deň chystáte. Nie je neobvyklé že si naši zákazníci vyberajú jeden obal na zimné a ďalší na letné či jarné obdobie. Dokonca majú niektorí naši zákazníci vytipované svoje „šťastné“ obaly, ktoré im v dôležitých chvíľach nosia šťastie. Idete sa po niečom podobnom poobzerať aj vy?

Originálne, jemné aj s vlastným motívom

Plameniaky, komiksové kresby, boho lapače snov, rýchle luxusné autá alebo biznis kód obliekania pre mužov. Aj takéto motívy môžete mať na svojom smartfóne i vy. Že máte radšej ako výstrelky módy nestarnúcu priesvitnú klasiku, ktorá zvýrazní len originálny dizajn vášho telefónu? Prosím. Silikónové kryty s transparentným povrchom kolekcie Ultra Slim smartfón krásne obopnú, dodajú mu lesk a sú schopné pohlcovať aj výrazné nárazy. Mobilu nepridávajú na rozmeroch, zmestia sa aj do tých najužších džínsov a sú príjemné na dotyk. Ak si z našej ponuky neviete vybrať alebo ste nenašli nič vhodného, svoj kryt si môžete vyrobiť aj sami. Len za použitia vlastnej fotografie či obľúbeného obrázku. Výroba je v našom online kreatívnom editore veľmi jednoduchá a zábavná. Navyše nezaberie viac, ako pár (desiatok) minút vášho času.

Spoľahlivá voľba: Sony Xperia 10 IV

Smartfón v kompaktnom prevedení so všetkými funkciami, ktoré potrebujete. To je Sony Xperia 10 IV. Tento telefón je vďaka svojej dlhej výdrži s výkonnou batériou, podporou streamovania a prehľadným displejom ideálny na cesty aj na používanie v práci či v škole. S jednoduchými transfermi dát zo starého telefónu sa už nemusíte báť, že stratíte niečo zo svojim dôležitých dát. Tie budú ochránené aj pomocou pokročilých funkcií na ochranu vášho súkromia. Tešiť sa s týmto zariadením môžete aj na 6 palcový displej s FHD+ rozlíšením, minimalistický dizajn či displej ochránený odolným sklom Corning Gorilla Glass Victus.