+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony Xperia 1 III

Obaly pre Sony Xperia 1 III


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Sony Xperia 1, Sony Xperia 1 II, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochrana telefónu Sony Xperia 1 III: obaly, kryty a puzdrá

V dnešnom uponáhľanom svete by mala byť pri nákupe mobilného telefónu jeho ochrana hlavnou prioritou. Práve preto si mnoho našich zákazníkov pripíše na nákupný zoznam hneď pod nové zariadenie aj s ochrannou fóliou na displej alebo tvrdeným sklom. Ak je aj pre vás ochrana mobilu rovnako dôležitá, poďte si s nami vybrať odolný obal z našej ponuky. Uspokojíme sa len s prvotriednou kvalitou – a vy by ste mali tiež. Naše kryty na Sony Xperia 1 III sú vyrábané tak, aby presne sadli vášmu mobilu čo sa týka výrezov, rozmerov aj priestorom na bočné tlačidlá či senzor na odtlačky prstov. Vyberte si knižkový obal, ktorý ochráni nielen zadnú a bočné strany vášho zariadenia, ale aj jeho obrazovku. Rovnako dobre ochráni taktiež silikónový kryt, ktorý však pôsobí o niečo kompaktnejšie a je ideálne ho doplniť aj ochranou na displej. Veľmi obľúbené sú taktiež flipové obaly vyklápajúce sa smerom nadol, ale aj plastikové puzdrá na telefón. Tie sú už považované za stabilne účinnú ochranu.

Obaly na Sony Xperia 1 III, ktoré berú dych

Kryty na telefóny však už dávno nie sú len o tom, aby ochránili zariadenie pred poškodením či celkovým zničením. Dnes ich vďaka širokému výberu a dostupným dizajnom vyberáme hlavne na základe ich výzoru a toho, čo o nás ako o majiteľoch telefónu povedia. Práve preto nezanedbajte voľbu toho najlepšieho dizajnu, ktorý vám každý deň vyčarí úsmev na tvári a zaujme aj vaše okolie. Pokiaľ radi žiarite v spoločnosti a chcete, aby to o vás povedal váš kryt, zvoľte pre seba trblietavé puzdro na Sony Xperia 1 III. Nájdete ho u nás v rôznych variantoch, z ktorých je veľmi obľúbeným napríklad model s ombré efektom. Potrebujete naopak „parťáka“ do pracovného terénu, ktorý nebude veľmi vyčnievať z davu? Potom stavte na jednofarebný silikónový kryt z kolekcie Soft Flex. Nájdete v nej niekoľko farebných variant podľa vášho vkusu. Sledujete naopak trendy, nikdy vám nič neutečie a hľadáte dokonalý obal, ktorý to za vás povie ďalej? Potom bude pre vás ideálny niektorý z kolekcie Etuo Design Case. Nájdete v nej mimoriadne atraktívne mramorové vzory doplnené o prvky zlata, pastelové vzory plné lúčnych kvetín či abstraktné diela pôsobiace na mobile úžasne elegantným dojmom. Alebo stavte na farebnejšie a efektnejšie obrázky kolekcie Fantastic. Iste sa vám zapáčia boho motívy pierok či éterických zvierat, lapačov snov alebo iných prírodných materiálov. No a ak ste skôr minimalistom, bude pre vás ideálnou voľbou silikónový transparentný kryt, ktorý dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu a zároveň mu nepridá zbytočné centimetre navyše.

Originalita s vlastným motívom krytu na telefón

Že ste silný individualista a neznášate masovú výrobu? Výborne! Presne pre vás sme si pripravili možnosť, ako si môžete grafiku svojho krytu navrhnúť celkom sami. Stačí ak si vyberiete svoju obľúbenú fotografiu, nahráte ju do nášho online editora a doladíte ju na kryte do dokonalosti. My sa potom postaráme o výrobu krytu s týmto motívom. Všetko jednoducho, bez nutnosti niečo sťahovať alebo mať predošlé skúsenosti s grafikou.

Rýchly, krásny, jedinečný: Smartfón Sony Xperia 1 III

Telefón Sony Xperia 1 III prekoná všetky vaše očakávania. Už na prvý pohľad vás presvedčí o tom, že nejde o klasický model, ktorý len tak prehliadnete. Ponúka totiž 6,5-palcový OLED 4K HDR displej s pomerom strán 21:9 a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Prehrávanie videí alebo hranie hier s ním tak splní všetky vaše sny o dokonalej grafike. Rozmazané farby sú už minulosťou. Obľúbeným prvkom tohto modelu je skvelý fotoaparát s novou optikou s ohniskovou vzdialenosťou až 105 mm, ktorej povrchová úprava minimalizuje odrazy, čím prispieva k jedinečnému kontrastu a vykresľovaniu. Fotoaparát ponúkne aj milovníkom obrázkov mnoho kreatívnych možností rovnako ako praktické samostatné tlačidlo na spúšť fotoaparátu.