Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Sony

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné kryty na smartfóny Sony ?

Patríte aj vy do smartfón rodiny Sony? Tak potom ste už určite premýšľali nad tým, ako svoj Sony telefón čo najefektívnejšie ochrániť pred dôsledkami pádov, poškriabaním, odretím či odlupovaním farby. Najistejšie bude spoľahnúť sa na odolné obaly na telefóny, ktoré vám dodajú pocit pohody a istoty nech už si váš telefón hodíte do kabelky hneď vedľa kľúčov alebo sa vám ho podarí pustiť z rúk na kamennú podlahu. S kvalitným ochranným príslušenstvom vás už následky podobných nehôd nikdy neprekvapia.

Silikónové, knižkové či plastikové obaly na telefóny Sony? Je to len na vás!?

Vy sami sa rozhodnete, ktorý obal bude pre vás ten pravý. Siahnete radšej po minimalistickej verzii transparentného silikónového obalu z odolného TPU materiálu, ktorý nechá vyniknúť tenké krivky a dokonalý design vášho telefónu Sony Xperia alebo radšej po plastikovej ochrane a nádherných motívoch obalov z kolekcie Fantastic Case? Čo tak zamerať sa na dokonalú imitáciu karbónových vlákien s extra odolným čiernym krytom Forcell Carbon alebo staviť na 360 stupňovú ochranu spredu aj zozadu vďaka krytu zo série Full Body Slim? Vďaka priliehavej prednej vrstve spĺňa aj funkciu fólie na displej a precízne výrezy na nabíjací aj slúchadlový konektor či na fotoaparát presne zapasujú na vaše Sony zariadenie tak, aby vás neobmedzili pri využívaní  všetkých dostupných funkcií. Pokiaľ chcete dosiahnuť elegantný look a precíznu ochranu, spoľahnite sa na knižkové obaly, ktoré vďaka prednej výklopnej chlopni ochránia a celý povrch vášho telefónu.

Vybírejte nadčasově - značky Sony!

Najnovšie smartfóny s operačným systémom Android Sony Xperia dokážu osloviť mnoho užívateľov hlavne vďaka jednoduchému ovládaniu, 4K alebo HDR displeju, pokročilému fotoaparátu Motion Eye a u niekoľkých modelov aj vodeodolnosti. Ak patríte aj vy k používateľom modelov Xperia, iste by ste svoj smartfón radi ochránili tak, aby bol absolútne v bezpečí. Dokážete to aj vďaka pevným a štýlovým obalom z e-shopu Etuo.sk rovnako ako ostatnému ochrannému príslušenstvu – fóliám či tvrdeným sklám na displej.