Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Z Flip 3

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolné obaly na telefón Samsung Galaxy Z Flip 3

Lámete si hlavu nad tým, ako ochrániť svoj špecificky vyzerajúci telefón Samsung Galaxy Z Flip 3? Je to jednoduché, doprajte si na neho odolný obal z etuo.sk. Na našom e-shope nájdete rôzne riešenia, ako sa postarať o bezpečnosť svojho mobilu, či už ide o silikónové obaly, puzdrá vyrobené z TPU alebo tvrdených plastikových materiálov. Keď ide o bezpečnosť, sme na ňu odborníci. Naše kryty ochránia vaše drahocenné zariadenie pred ošúchaním, odretím, škrabancami aj inými následkami nárazov, otrasov či pôsobenia vlhkosti a nečistôt. Ukáže sa to hlavne v prípade, že vám telefón nešťastnou náhodou spadne na zem. Za normálnych okolností by sa minimálne aspoň trochu oškrel, maximálne skončil so škaredými vrypmi, prasklinami alebo až v nepoužiteľnom stave. S ochrannými krytmi sa vám to už nikdy nestane. Nemusíte sa už obávať zbytočných poškodení, ktoré vášmu mobilu skracujú životnosť a uberajú hodnotu. Odolné kryty od etuo.sk sa navyše nestarajú iba o vonkajší kryt zariadenia, ale aj o jeho krehké vnútorné komponenty. Tým, že tlmia nárazy a otrasy, sa k softwarovému vybaveniu nedostane také množstvo vibrácií, ktoré by poškodzovali ich funkčnosť. Telefón tak omnoho dlhšie funguje rovnako dobre ako v deň, keď ste si ho kúpili.

Vyberte si ideálny kryt pre svoje každodenné použitie

Kryt na telefón by mal spĺňať niekoľko parametrov: mal by poskytovať dokonalú ochranu zariadenia, mal by sa presne hodiť vášmu životnému štýlu a mal by vás na prvý pohľad zaujať. Prvým problémom sa trápiť nemusíte. Naše obaly totiž poskytujú maximálnu formu ochrany pred poškodením vonkajšieho krytu zariadenia pred následkami pádov, nárazov aj pôsobenia vlhkosti či nečistôt. Druhý bod je však veľmi dôležitý. Áno, správny obal pre vás by sa mal hodiť k vášmu životnému štýlu. Mal by ho dopĺňať, starať sa popri ňom o váš telefón. Pokiaľ svoj telefón nosievate na športy, máte rýchly spôsob života, veľa cestujete alebo pracujete v náročných podmienkach, malo by byť samozrejmosťou, že budete používať veľmi odolný obal na telefón. Taký, ktorý má schopnosť absorbovať energiu nárazov a pohltiť ju. Ideálne sa v tomto prípade hodia hrubšie gumené puzdrá typu „bumper“, prepracované karbónové obaly či tvrdé plastikové kryty. Pokiaľ naopak žijete pohodovým životom, telefón vám často nepadá a potrebujete ho ochrániť len pred bežným poškodením, stačí vám niečo jemnejšie. Ak zároveň chcete nechať vyniknúť originálny dizajn svojho telefónu, stavte na plne transparentné obaly z kolekcie Ultra Slim. Sú maximálne tenké a na telefón sa pripevnia celým povrchom. Ochránia ho tak a doprajú dokonale prirodzený vzhľad. No a v prípade, že svoj telefón využívate skôr v spoločnosti, na obchodných stretnutiach alebo tam, kde sa musíte reprezentovať, vyberte si elegantný jednofarebný obal. Pokiaľ k nemu zvolíte tlmený odtieň, o nedbalú dokonalosť máte postarané. Tretí bod je taktiež veľmi dôležitý: každý predsa chce nosiť na telefóne obal, ktorý ho zaujme na prvú dobrú, no nie? Preto si rolujte medzi našimi krytmi a vyberajte aj podľa toho, čo zachytí váš pohľad. Bude to mramorový obal s prvkami zlata alebo kryt posypaný ružami?

Neopakovateľný Samsung Galaxy Z Flip 3

Ohybné telefóny si držia na trhu svoje pevné miesto a výnimkou nie je ani Samsung Galaxy Z Flip 3. Svojim používateľom ponúka hneď dva displeje. Ten prvý na vonkajšej strane má uhlopriečku 1,8 palca a rozlíšenie 512 x 260 pixelov. Keďže slúži na notifikácie, je tento menší rozmer pomerne dostačujuci. Hlavná Dynamic AMOLED 2X obrazovka má uhlopriečku 6,7 palcov a Full HD+ rozlíšenie v kombinácii s 120Hz obnovovacou frekvenciou. Telefón nobijete z 0 na 100 % pri plnom výkone 15W zhruba za necelú hodinu a pol, čo nie je zlé. Výhodou je možnosť odomykanie tvárou, odtlačkami prstov alebo pomocou vopred zadaného PIN kódu.