+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Xcover Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ktorý obal na mobil Samsung Galaxy XCover Pro si vyberiete?

Telefón nabitý technológiou a atraktívnymi prvkami, ako je model Galaxy Xcover Pro, si zaslúži kvalitný obal, ktorý mu dodá ten správny šmrnc. Aj keď je obal telefónu už od výroby robustný, je dobré pridať na jeho ochranu jednu vrstvu naviac pre extra odolnosť a oživenie dizajnu. Vyberte si teda zo stoviek krytov na mobilný telefón, ktorý bude trendy a presne podľa vášho vkusu.

Kryt na telefón ako doplnok aj ochrana

Veľmi obľúbenými sa medzi našimi zákazníkmi stali silikónové kryty na mobil, ktoré ochránia smartfón hlavne zo zadnej strany, ľahko sa udržiavajú a majú povrch príjemný na dotyk bez zanechávania mastných odtlačkov. Druhým variantom sú odolné plastové obaly dostupné v mnohých dizajnových prevedeniach. Stávkou na istotu sú knižkové alebo flipové puzdrá, ktoré ochránia váš telefón nielen zo zadnej a z bočných strán, ale taktiež z prednej strany vďaka zatváraciemu magnetickému mechanizmu. Otváracie krídlo môžete taktiež využiť ako stojan na telefón pri sledovaní videí alebo prezeraní fotiek či ako praktický úložný priestor na platobné karty či iné drobnosti. Ak žijete pre jedinečnosť, doprajte si nápadnejší kryt s trblietkami alebo inými zaujímavými efektmi. Nech sa na váš telefón naozaj radi pozeráte a užívate si každodenne jeho atraktívny vzhľad.

Profesionál pre skutočných profesionálov

Produktivita, prémiový dizajn, funkcionalita ako ušitá pre ľudí s množstvom pracovných povinností a dlhá výdrž. To je Samsung Galaxy XCover Pro v dokonalej kombinácii produktivity a štýlu šitého na mieru. Užívatelia si s ním užijú nielen jasný displej, ale taktiež batériu s naozaj silnou výdržou a hlavne ochranu v podobe pogumovanej platformy od Samsung Knox. XCover Pro je IP68 vode a prachu odolný a certifikovaný taktiež proti extrémnej vlhkosti, tlaku a iným extrémnym podmienkam. A pre prípad, že potrebujete ešte väčšiu výdrž batérie, máte možnosť jednoducho vyklopiť vybitú jednotku a vymeniť ju behom pár sekúnd za náhradnú.