+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Xcover 4s

Obaly pre Samsung Galaxy Xcover 4s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy Xcover 4, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Pre váš Samsung Galaxy Xcover 4s máme veľa rôznych obalov

Vzhľad telefónu Samsung Galaxy Xcover 4s je krásny, no ak by ste ho chceli zmeniť, stačí mu zaobstarať nový obal. Vďaka praktickým obalom určených na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s môžete telefón premeniť na celkom iný kúsok. U nás v e-shope Etuo.sk sú preň pripravené silikónové aj plastové kryty so zaujímavými potlačami, ktoré vás chytia za srdce. Môžete si zaobstarať nové „brnenie“ pre Samsung Galaxy Xcover 4s podľa ročného obdobia, nálady alebo štýlu, ktorý je vám najbližší. Efektné sú trblietavé kryty, elegantné puzdrá, klasické jednofarebné silikónové obaly i rôzne plastické obaly s fotografiami prírody alebo zvierat. Je len na vás, akú zmenu potrebujete a na aký kúsok z našej ponuky stavíte.

Obal ako doplnok i ochrana zároveň

Kryty či puzdrá na Samsung Galaxy Xcover 4s nemajú len estetickú funkciu, no aj keď sa im to skvele darí, neslúžia len na vyjadrenie aktuálnej nálady. Kvalitné obaly ho najmä starostlivo chránia. Aby ochrana mohla fungovať, je potrebné dať pozor pri výbere obalu na konkrétny model telefónu. To je doslova alfou a omegou! Ak sa chystáte zadovážiť si kúsok z našej ponuky, vždy na stránke zadajte typ zariadenia, pre ktorý obal hľadáte. Konkrétne modely kopírujú tvar tela telefónu aj jeho rozmery, dokonale mu „sadnú“ a perfektne vyhovujú jeho požiadavkám, vďaka čomu ho môžu chrániť v tej najvyššej možnej miere.

Ktorý typ obalu zvoliť pre váš Samsung Galaxy Xcover 4s?

Silikónové a plastové kryty chránia najmä zadnú stranu telefónu. Puzdrá, ktoré sú vybavené klapkou, teda knižkové a flipové obaly, chránia aj citlivý displej mobilu Samsung Galaxy Xcover 4s. Ste milovníkmi adrenalínu a náročných podmienok? Práve pre vás sú určené odolné obaly. Vyberte si svoj obal ešte dnes na Etuo.sk.