+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Xcover 4

Obaly pre Samsung Galaxy Xcover 4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy Xcover 4s, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Samsung Galaxy Xcover 4

Ak hľadáte lacné odolné puzdro pre svoj mobilný telefón Samsung Galaxy Xcover 4, ste na správnej adrese. Všetky typy obalov a krytov na mobilný telefón Samsung Galaxy Xcover 4 nájdete v našej bohatej ponuke - silikónové, drevené, knižkové i plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Výber motívov pre obaly na Samsung Galaxy Xcover 4

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil Samsung Galaxy Xcover 4 ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali.

Samsung Galaxy Xcover 4 - informácie o telefóne

Odolný a pripravený na každú situáciu. Taký je Samsung Galaxy Xcover 4. Rodina telefónov Xcover cieli na užívateľov, ktorí sa neboja prachu, vody ani práca v drsnejších podmienkach. Vďaka certifikácii IP68 a pevnému prevedení je dostatočne odolný, aby zvládol vysoko náročné podmienky. Vďaka protiskluzovému povrchu sa nemusíte obávať, že vám vykĺzne z rúk. A telefón môžete ovládať aj v rukaviciach. Veľký 5" displej s HD rozlíšením zobrazuje všetko v jasných farbách. S 13Mpx fotoaparátom zachytíte skvelé momenty z každého vášho dobrodružného výletu. A vďaka rýchlemu prístupu k fotoaparátu pomocou dvojitého stlačenia domovského tlačidla vám už nič neunikne. Nastaviteľné tlačidlo Xcover na boku telefónu vám zaistí rýchly a jednoduchý prístup k vašim obľúbeným aplikáciám. Galaxy Xcover 4 je vytvorený tak, aby zvýšil vašu produktivitu. Telefón prichádza s intuitívnou funkciou Active Key, ktorá užívateľom umožňuje okamžitý prístup k obľúbeným aplikáciám.