+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Xcover 3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Efektívna ochrana pre váš smartfón Samsung Galaxy Xcover 3

Samsung Galaxy Xcover 3 je jeden z najobľúbenejších a najpredávanejších smartfónov súčasnosti. Ste jeho šťastným majiteľom a chcete ho ochrániť pred škrabancami a predĺžiť mu životnosť? U nás nájdete stovky obalov na mobil Samsung Galaxy Xcover 3, ktoré vášmu telefónu dokonale sadnú a zároveň ho zabezpečia pred rozbitím. Obaly na mobilné telefóny v ponuke internetového obchodu Etuo.sk nájdete v rôznych prevedeniach. Je len na vás, či si vyberiete jednoduché, jednofarebné silikónové obaly alebo zaujímavé drevené kryty, prípadne praktické knižkové puzdrá. Prejdite si našu bohatú ponuku a určite vám aspoň jeden plastický alebo iný kryt padne do oka. Puzdrá, ktoré ponúkame, sú mimoriadne kvalitné a odolné, takže váš telefón spoľahlivo ochránia pred akýmkoľvek nebezpečím.

Krytmi vášmu telefónu Samsung Galaxy Xcover 3 predĺžite životnosť

Zabudnite na škrabance a odreniny. Viac sa nestane, že by ste vytiahli telefón z vrecka a bol na ňom nevzhľadný rýpanec. Skvelé je, že naše ochranné prostriedky zabránia aj usadzovaniu prachu na vašom zariadení. Puzdrami tiež môžete podčiarknuť svoj imidž a ozvláštnite tak svoj štýl. Obaly na mobil môžete striedať a ak vás jeden prestane baviť, môžete ho jednoducho vymeniť za iný. Naše puzdrá môžete zaobstarať aj svojim blízkym ako darček. Kryty na mobil by v dnešnej dobe mal mať každý – chránia telefón a zároveň sú štýlovým doplnkom. Zaobstarajte si ho v prevedení, ktoré podčiarkne vašu osobnosť. Ak si náhodou nevyberiete vhodný obal z našej ponuky, stále si ho môžete vyrobiť podľa vlastných predstáv vďaka nášmu jednoduchému nástroju. Navrhnutie obalu so svojím originálnym motívom zvládne každý v priebehu chvíľky – vyskúšajte si to aj vy!

Samsung Galaxy Xcover 3 nevyčnieva z radu

Telefón nižšej strednej triedy je určený pre fyzicky aktívnych ľudí a zaujme zvýšenou odolnosťou. Použitý hardvér ponúka dostatočný výkon pre väčšinu činností a pritom slušnú výdrž batérie. Iné excelentné funkcie však od neho nečakajte.