CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Obaly pre Samsung Galaxy Tab S8 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Samsung Galaxy Tab S8, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1091
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Aj váš tablet potrebuje vhodnú ochranu

Tablety nosíme so sebou do práce, do školy, na dovolenky, obchodné jednania, pracovné cesty a používame ich v rôznych situáciách. Práve preto je pre zachovanie ich bezchybného stavu po čo možno najdlhší čas ideálne, ak ich chránite pomocou odolného puzdra. Ľahko tak predídete poškodeniam, preliačeniam, škrabancom, vrypom či mastným odtlačkom prstov. Kvalitnejšie obaly, ktoré nájdete aj na našich stránkach, vám prinesú taktiež ochranu pred vlhkosťou, prachom, nečistotami a silnejšími nárazmi. Vyberte si vhodný kryt ako vyrobený pre vás a získate k tomu navyše originálny štýl, ktorý zaujme aj vaše okolie.

Knižkové obaly na Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Skvelým riešením pri ochrane Samsung Galaxy Tab S8 Plus je knižkový kryt na tablet. Tento typ krytu na tablet pasuje najlepšie a ochráni ho nielen zo zadnej a bočných strán, ale taktiež z jeho prednej strany. Knižkový obal sa skladá hneď z dvoch vrstiev. Vnútorná prichytí tablet do obalu a vďaka transparentnému plastikovému spracovaniu ho veľmi bezpečne a jednoducho ochraňuje od nečistôt, prachu a vlhkosti. Druhú vrstvu potom predstavuje samotný uzatvárateľný kryt. Spoľahlivý magnetický mechanizmus vám umožní dokonalý pocit bezpečia a istotu, že sa vám tablet nevyšmykne z obalu ani pri tých najsilnejších nárazoch. Na otváranie krytu pri používaní tabletu si veľmi rýchlo zvyknete a stane sa pre vás absolútne rutinnou záležitosťou. Vďaka otváraciemu krídlu sa dá navyše knižkový obal na tablet Samsung Galaxy Tab S8 Plus používať aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov alebo videí, telefonovaní s priateľmi alebo kolegami alebo hraní online hier. Knižkové obaly sú vyrábané s ohľadom na maximálne kvalitné spracovanie a aj ich povrch je veľmi odolný. Potlače tlačíme pokročilou bodovou technológiou tlače, vďaka ktorej sú farby odolné voči vyblednutiu a zmenám v čase rovnako ako voči zoškriabaniu alebo oškretiu.

Vyberte si obal, ktorý vášmu tabletu sadne

Okrem bezpečnosti a kvalitatívnych štandardov nikdy nezabúdajte ani na to, že váš obal na tablet by mal dokonale vyzerať. K špičkovej bezpečnosti získate s našimi knižkovými obalmi na tablety Samsung Galaxy Tab S8 Plus aj neopakovateľné štýly potlačí, ktoré potešia všetkých fanúšikov športov, cestovania, prírody, minimalistického štýlu či vintage fotografií. Stačí si len vybrať podľa toho, čo sa vám páči a ako ktorý model korešponduje s vašim štýlom alebo predstavami a dokonalom puzdre na mobil. Milujete farby a zaujímavé vzory? Potom bude pre vás ideálnym obal na tablet z kolekcie Wallet Book Design. Obsahuje zaujímavé akvarelové maľby doplnené o zlatavé odlesky alebo mramorové vzory v rôznych farbách. V tejto kolekcii si nájdu svoje aj cestovatelia, ktorí vyhľadávajú krásne obrázky svojich obľúbených destinácii či milovníci boho vzorov pierok, motýľov a lapačov snov. Ak ste sa v nijakom z našich krytov na tablet Samsung Galaxy Tab S8 plus nenašli, nezúfajte a vytvorte si motív na svoj obal celkom sami. Podľa svojej fantázie a vlastných pravidiel. Na puzdro si môžete dať fotografiu svojich blízkych, rodiny, priateľov, detí, domácich maznáčikov alebo drahej polovičky. Všetko spracujete veľmi jednoducho v našom online editore a zašlete k nám na výrobu. Áno, také je to jednoduché!

Dokonalý tablet Samsung Galaxy Tab S8 Plus

Potešte sa výkonným a elegantným tabletom Samsung Galaxy Tab S8 Plus, ktorý sa veľmi jednoducho ovláda, poskytuje bezkonkurenčný výkon a vyzerá dokonale. Jeho veľkou výhodou je tenký profil, ktorý ani pri dlhodobej práci či zábave nezaťaží ruky, a taktiež priložený stylus S Pen. Môžete vďaka nemu navrhovať, kresliť alebo vymýšľať to, čo práve potrebujete. To všetko pokojne aj vo viacerých otvorených oknách súčasne podľa toho, ako vám to práve vyhovuje. Tento tablet perfektne spolupracuje aj s vašim mobilným telefónom Galaxy, slúchadlami Galaxy Buds aj hodinkami Galaxy Watch. Môžete tak naplno využívať všetky skvelé aplikácie, ktoré vám tieto zariadenia prinášajú a vzájomne ich dopĺňať.