+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab S8

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Spoľahlivé obaly na Samsung Galaxy Tab S8

Ak ste si dopriali skvelý tablet Samsung Galaxy Tab S8, máte za sebou investíciu do kvality. Práve preto by ste ju mali ochraňovať ako oko v hlave. Tak, aby vám čo najdlhšie vydržala v perfektne nepoškodenom stave a nemuseli ste sa už obávať pádov, nárazov na tvrdé povrchy alebo rozliatej kávy či silného dažďa. To všetko totiž naše obaly na Samsung Galaxy Tab S8 zvládajú s prehľadom. A je toho omnoho viac. Sú totiž odolné voči prachu, vlhkosti aj nečistotám rovnako ako voči poškriabaniu ostrými predmetmi alebo deštruktívnej energii nárazu. Vďaka tomu, že chránia vonkajší kryt tabletu, sa starajú aj o krehké vnútorné komponenty a chránia ich pred následkami nárazov.

Knižkové puzdrá ako jasná voľba pre váš tablet

Knižkové puzdro mnohí používateľia označujú skvelý vynález. Skladá sa hneď z dvoch vrstiev. Tá prvá plastiková je plne transparentná a prichytí váš tablet presne tam, kde to potrebujete. Drží ho pevne tak, aby nevypadol z obalu a zároveň jemne, aby sa nijako nepoškodil zo zadnej a bočných strán. Druhá vrstva tvorí vonkajší obal, ktorý je zväčša potiahnutý vegánskou ekokožou. Zvnútra je tento materiál vystlaný veľmi mäkkou látkou, aby sa nepoškodzoval displej tabletu a zároveň aby puzdro vyzeralo príjemne aj keď je otvorené. Uzatváranie krytu je dotiahnuté pomocou magnetickej technológie, ktorá je veľmi spoľahlivá a samovoľne sa neotvorí ani pri častých či tvrdších nárazoch. Môžete sa tak spoľahnúť na 100 % bezpečnosť svojho zariadenia. Knižkové puzdro je maximálne praktické, pretože po rozložení slúži aj ako praktický stojan pri sledovaní online filmov alebo seriálov, hraní hier, telefonovaní pomocou videochatu alebo prezeraní obrázkov z tabletu. Môžete ho navyše nosiť aj ako puzdro na krátke vychádzky, kedy si potrebujete niečo vybaviť – uložíte totiž do neho aj platobnú kartu alebo iné drobnosti.

Vyberte si ten správny štýl

Rozhodli ste sa, že knižkové puzdro vám bude pri používaní tabletu vyhovovať? To je skvelé! Nezabúdajte však, že teraz vás čaká ešte tá dôležitejšia úloha – vybrať si dizajn, ktorý bude korešpondovať s vašou osobnosťou, štýlom a spôsobom používania tabletu. Ak so svojim zariadením vyrážate na obchodné jednania a pracovné mítingy, mali by ste sa poohliadnuť po „serióznejšom“ modeli, ktorý o vás napovie, že ste spoľahlivý partner v biznise. Ideálne sa pre vás bude hodiť napríklad ktorékoľvek puzdro z kolekcie Wallet Book. Že naopak milujete farby a tablet je pre vás miestom, kde to chcete ukázať? Potom zabudnite na fádnu jednofarebnosť a siahnite po krásnych motívoch kolekcie Wallet Book Design alebo Fantastic. Tieto knižkové puzdrá na Samsung Galaxy Tab S8 vám prinesú cestovateľské vzory, jasné farby, vtipné komiskové obrázky, motívy tých najlepších jedál alebo krásne vintage snímky, ktoré vás chytia za srdce. Na výber máte z abstraktných akvarelov, mramorových vzorov, minimalistických nápisov či športovo ladenej tematiky. A ak nie je pre vás žiadny náš kryt ako stvorený, nezúfajte! V tomto prípade si celkom jednoducho môžete navrhnúť kryt s vlastným motívom celkom sami. Použite naň svoju obľúbenú fotografiu, logo vlastnej firmy alebo vlastnoručne pripravenú maľbu. Fantázii medze nekladieme, a tak môžete mať na svojom tablete presne to, čo si predstavujete.

Skvelý kolega, partner aj pomocník: Samsung Galaxy Tab S8

Získajte tablet, ktorý vám ponúkne všetko. Bez kompromisov. Takýmto modelom je aj Samsung Galaxy Tab S8, ktorý okrem dokonalého dizajnu v lákavých farbách prináša aj špičkový výkon a všetky moderné funkcie. Jeho veľkou výhodou je kvalitný fotomodul aj štíhly profil ideálny prre dlhé hodiny pracovania a zábavy. Ľahké ovládanie je doplnené ešte aj o priložené pero S Pen, s ktorým môžete vytvárať svoje náčrty, robiť si poznámky alebo ovládať zariadenie veľmi intuitívnym spôsobom. Multitasking je s týmto zariadením samozrejmosťou – so Samsung Galaxy Tab S8 si môžete upraviť veľkosť aj počet okien podľa toho, ako vám to v danej chvíli vyhovuje.