+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Obaly pre Samsung Galaxy Tab S7 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Samsung Galaxy Tab S7, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkové puzdrá na tablety Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Vedeli ste, že knižkové puzdro je tá najúčinnejšia forma ochrany tabletu? Je to pravda. Ochraňuje totiž nielen zadnú stranu zariadenia, ale vďaka výklopnému krídlu sa stará aj o tú prednú. Toto krídlo sa uzatvára magnetickým uzáverom čo znamená, že sa jednoducho nikdy samovoľne neotvorí a váš tablet len tak nevypadne na tvrdé povrchy. Knižkové puzdro môžete používať ako obal, ale taktiež ako praktický stojan na sledovanie filmov, seriálov a videí alebo ako praktickú úschovňu platobnej karty či iných drobností. Skladá sa vždy z niekoľkých vrstiev. Prvú tvorí transparentný TPU materiál, ktorý sa postará o pevné prichytenie tabletu v obale. Vnútorná vrstva pozostáva z jemného šedého plyšu ochraňujúceho váš displej pred poškodením. Na prednej vrstve potom nájdeme syntetickú kožu skvele fixujúcu farby aj po niekoľko rokov i pri používaní dezinfekčných prostriedkov či častejšom čistení.

Motívy obalu by mali pasovať vašej náture

Ak ste vždy milovali výrazné farby, nápadné motívy či zaujímavé obrázky, rozhodne stavte na knižkové puzdro z kolekcie Flex book Fantastic. Môžete si pritom vybrať z prírodných motívov, foodporn obalov, minimalistických vzorov alebo vlajok či vtipných vyobrazeniach. Na druhú stranu pokiaľ potrebujete tablet skôr na pracovné účely, mítingy a porady, uprednostníte asi radšej kryty z kolekcie Flex Book. Ti e sú zväčša jednofarebné vystihujúce jednoduchosť a eleganciu ich nositeľa.

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Skvelý tablet s možnosťou neuveriteľne rýchleho 5G pripojenia a elegantným výzorom čaká už len a len na vás! Samsung Galaxy Tab S7 Plus je zariadenie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Jeho 12,4-palcový Super AMOLED displej a prepracovaný Dolby Atmos audio systém vám dožičia perfektný zážitok zo sledovania videí a filmov či koncertov, úložný priestor 1 TB zas zaistí možnosť ukladať si tisícky fotiek a obľúbených súborov. Naviac s ním vďaka S pen novej generácie a pripojiteľnej klávesnici môžete pracovať rovnako efektívne ako s počítačom.