CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab S7

Obaly pre Samsung Galaxy Tab S7


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE, Samsung Galaxy Tab S7 Plus, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Značka zariadenia 1
×
Model zariadenia 1094
×
Výrobca / Séria 1
×
Vzor 1
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné puzdrá na tablet Samsung Galaxy Tab S7

Aj váš tablet Samsung Galaxy Tab S7 si zaslúži kvalitnú ochranu pred pádmi, odreninami, škrabancami či rozbitím. Presne takú mu doprajete s knižkovými krytmi od etuo.sk. Obaly, ktoré vám ponúkame, sú naozaj kvalitné a vďaka unikátnym materiálom toho vydržia naozaj mnoho. Kým vnútorná vrstva prichytávajúca telefón pozostáva z TPU, vrchná vrstva pokrývajúca zadnú stranu puzdra a výklopné rameno pozostáva zo syntetickej kože s potlačou. Vďaka tomu budete mať istotu maximálneho bezpečia ale aj trvanlivosti farieb na dlhé roky. Obaly obsahujú štandardne aj magnetický uzáver, ktorý naviac nikdy nedovolí, aby sa kryt pri páde nechcene otvoril a došlo tak k poškodeniu zariadenia. Chcete teda istotu? S knižkovými obalmi ste ju práve našli.

Vyberte si podľa svojho vkusu

Divoké motívy lúčnych kvetov, zúrivý lev v žiarivých farbách alebo strohý minimalistický mramor. To je len zlomok z motívov, ktoré vám ponúkame na tablet Samsung Galaxy Tab S7. Vyberte si z našej širokej kolekcie to, čo sa vám najviac páči. Bude to obal Flex book Fantastic s veselým kresleným vzorom alebo radšej siahnete po kolekcii Flex book, ktorá je elegantnejšia a menej výrazná? Je to len na vás. Že sa neviete rozhodnúť? Zakúpte si hneď niekoľko knižkových krytov a striedajte ich na tablete podľa nálady a príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Všestranný tablet Samsung Galaxy Tab S7

Pracujte pohodlne a naviac sa skvele zabávajte. S tabletom Samsung Galaxy Tab S7 to všetko dokážete hravo a naviac naozaj štýlovo. Určite vás pri ňom zaujme dostupnosť 5G pripojenia či úložný priestor až 1 TB. Dostupná je tiež chytrá klávesnica, vďaka ktorej môžete pracovať rovnako ako na počítači, a tiež pero S pen novej generácie. Pri práci aj zábave skvele poslúži aj batéria s naozaj dlhou výdržou či 11-palcový LTPS LCD displej s certifikovaným obmedzovaním modrého žiarenia.