+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Obaly pre Samsung Galaxy Tab S6 10.5


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Váš tablet potrebuje odolný obal ako soľ

Možno, že si hovoríte, že váš tablet vlastne obal ani nepotrebuje. Veď sa o neho vzorne staráte. Predstavte si však, čo váš tablet denne zažíva: ranné krušné chvíľky, keď ho hodíte do kabelky, batohu či kufríka a celou cestou sa tam nadhadzuje spoločne s kľúčmi alebo pohodenými mincami. Pracovné vypätie počas dňa, kedy s ním píšete, mailujete, vybavujete a občas ho nechtiac položíte na nerovné povrchy alebo s vám vyšmykne z rúk. A večer sa ho zmocňujú deťúrence, ktoré možno majú lepkavé ruky, pri tablete pijú, jedia alebo ho jednoducho nechtiac oškrú o stôl. Ešte stále si myslíte, že odolné puzdro nie je pre vás?

Vyberte si kolekciu, ktorá vás najviac osloví

Puzdrá na tablety Samsung Galaxy Tab S6 10.5 pre vás pripravujeme nielen s ohľadom na bezpečie vášho zariadenia, ale aj na váš životný štýl. Obaly Walet Book obsahujú praktické otvory, do ktorých si pokojne môžete uložiť platobnú kartu, bankovky alebo iné drobnosti a vyraziť na prechádzku do mesta alebo na malé nákupy. Naviac vďaka rozpolenému výklopnému ramenu obal môžete použiť ako stojan pri prezeraní fotiek, sledovaní videí alebo obľúbených filmov. Praktický magnetický uzáver potom zaistí, že aj keby vám tablet nedopatrením spadne z vyššej výšky, obal sa neotvorí a tak je chránené nielen jeho telo, ale aj displej. Teraz si už stačí len vybrať: zapáči sa vám viac jednoduchá jednofarebná verzia, alebo popustíte uzdu fantázií a doprajete si vzory hýriace energiou z kolekcie Wallet Book Fantastic?

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 10.5 do práce aj pre rodinu

Zaujímavy hardware, Super AMOLED displej a exkluzívny vzhľad. To sú niektoré z prvkov, ktoré robia Samsung Galaxy Tab S6 10.5 výnimočným. AJ keď patrí k tabletom s vyššou cenou, má skvelú výdrž batérie , dobrý výkon a mnoho užitočných aplikácií. Tablet je kompaktný, dobre sa drží a pravdepodobne ho tak budete brať všade so sebou.