CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre Samsung Galaxy Tab S5e

Filtre Collapse
Model zariadenia 1090
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na tablet Samsung Galaxy Tab S5e ako štýlový doplnok a efektívna ochrana

Dobrý tablet zvládne všetko: prehrávať filmy, asistovať pri pracovných meetingoch, robiť skvelé fotografie a navigovať, plánovať osobný aj súkromný čas,... Kým samozrejme funguje tak, ako má. Postarajte sa o to, aby to tak zostalo aj naďalej a ochráňte ho odolným obalom, ktorý zachová jeho funkcionalitu po celé roky. Ako bonus získate naviac štýlový doplnok, ktorý dodá šťavu aj vašim outfitom.

Knižkové puzdrá na tablety Galaxy Tab S5e doplnia váš image

Kvetinové vzory, cestovateľské motívy, vtipné obrázky, mozaiky, žiarivé farby ale aj jednoduchý design bez vzorov. To všetko a omnoho viac si môžete vybrať pri nákupe svojho obalu na tablet. Na svoje puzdro sa budete pozerať takmer každý deň a preto vyberte to, ktoré bude presne ladiť k rázu vašej osobnosti. Máte radi výrazné farby a očakávate od svojho obalu, že vám k používaniu tabletu prinesie trochu zábavy a rozptýlenia z bežného uniformného štýlu? Potom stavte na puzdrá z kolekcie Wallet Book Fantastic. Ak naopak preferujete business štýl a dôležité porady sú vašou dennou povinnosťou, zamerajte sa na niečo jednoduchšie, ale predsa rovnako efektné a príťažlivé z kolekcie Wallet Book.

Skvelý displej a herný výkon. Aj to je Tab S5e

Tablet Samsung Galaxy Tab S5e vás privedie do herného raja! Jeho pôsobivý 10,5-palcový Super AMOLED displej je presne to, na čo sa chcete pozerať počas dlhých upršaných večerov, pracovných meetingov alebo pri cestovaní. Disponuje ultra ľahkým kovovým telom, ktoré je tenké a perfektne sedí v ruke. Prémiové prevedenie je pri tomto tablete umocnené aj dobrou výdržou batérie a hardvérom, ktorý zvláda aj tie najkomplexnejšie úlohy. Ak teda hľadáte naozajstnú kvalitu za rozumnú cenu a v štýlovom prevedení, nebojte sa po Tab S5e siahnuť. Nezabúdajte však aj na vhodnú ochranu pomocou kvalitných obalov. Napríklad z nášho e-shopu, kde si môžete vyberať z desiatok atraktívnych variant.