+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Odolné obaly na tablety ako ideálna ochrana

Svoj tablet väčšina z nás potrebuje prenášať do práce, na krúžky či do školy, na dovolenky, do auta alebo na cesty. Práve preto je ideálne mať ho bezpečne uložený v obale na Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021), ktorý zabráni vzniku poškodení, ako sú škrabance, vrypy, praskliny či preliačenia. Odolný obal ochráni váš tablet aj pred pôsobením prachu, nečistôt a vlhkosti. Vďaka tomu, že dokáže tlmiť nárazy a otrasy, šetrí od poškodenia aj krehké vnútorné komponenty zariadenia. Tablet tak získava dlhšiu životnosť v omnoho lepšom vonkajšom stave. Navyše v štýlovom obale vo vašich obľúbených farbách a vzoroch bude vyzerať fantasticky! Len to sami vyskúšajte.

Užívajte si výhody knižkových obalov

Knižkové obaly majú okrem ochrany zariadenia množstvo ďalších výhod. Starajú sa o bezpečie tabletu z každej strany. Nemusíte tak k nim dokupovať už nijaké ďalšie príslušenstvo, ako sú napríklad ochranné sklá na displej. Vďaka výklopnému krídlu máte totiž istotu, že sa obrazovku tabletu nepoškodí ani pri tvrdších nárazoch. Dopomáha k tomu aj magnetický uzáver so spoľahlivou technológiou – bez vašej pomoci s nikdy samovoľne neotvorí a nevystaví tak displej potenciálnemu nebezpečenstvu poškodenia. Knižkové puzdrá môžete používať aj ako praktický stojan na tablet pri sledovaní online seriálov, filmov alebo pri videochate s kolegami či priateľmi. Pokiaľ zvolíte knižkový kryt z kolekcie Wallet Book, získate s ním aj praktické miesto na odkladanie drobností, ako sú platobné alebo ID karty. Na malý nákup alebo krátke výlety tak môžete vyraziť len s tabletom v obale. Väčšina puzdier na tablety Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože, ktorá je veľmi odolná a na obale vyzerá skvele. Vyberte si iba vhodné farebné prevedenie a môžete sa svojim knižkovým krytom popýšiť medzi priateľmi, v práci aj na cestách.

Ktoré puzdro na Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) si vyberiete?

Základom toho, aby ste si svoj obal na tablet obľúbili, je vybrať si ten správny model. V našom e-shope vám ponúkame nepreberné množstvo krytov na Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021), z ktorých si môžete pre seba alebo svojich blízkych vybrať to, čo sa vám najviac páči. Ak svoj tablet musíte často brať na pracovné schôdzky alebo obchodné jednania, zvoľte si elegantný jednofarebný model. Napovie svetu o vašej spoľahlivosti a dobrom vkuse. Pokiaľ naopak používate svoj tablet viac-menej v pohodlí domova, stavte pokojne na zaujímavé farby, tvary a obrázky. Veľmi obľúbené sú napríklad obaly s mramorovým motívom v rôznych farbách, abstraktné akvarelové kúsky so zlatými trblietkami alebo pastelové vzory kvetín a ďalších prírodných prvkov. Ak máte radi boho štýl, vyberte si jeden z obalov s lapačmi snov, pierkami alebo divokými lesnými zvieratami. V prípade, že naopak obľubujete ruch veľkomesta a máte ich už precestovaných desiatky, zvoľte si obal, ktorý to o vás pošepne aj ostatným. Krásne pôsobia motívy Eiffelovej veže, Sochy slobody alebo tajomného Taj Mahalu. Že ste skôr milovníkom športovej tematiky? Potom pre vás máme pripravené športovo ladené motívy od futbalových cez hokejové až po volejbalové a plavecké kryty. Stačí si vybrať svoje obľúbené a užívať si svoj nový kryt naplno!

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) do práce aj na doma

Tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) sa skvele hodí pre nenáročných používateľov, ktorí hľadajú dostupné zariadenie vybavené modernými prvkami pre pohodlné používanie doma aj v práci. S Full HD+ displejom s uhlopriečkou 10,5 krásne zobrazí všetky premietané filmy alebo seriály a stereo reproduktory tomu všetkému dodajú kvalitný audio zážitok. Vďaka batérii s kapacitou 7 040 mAh potiahne tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) váš výkon po celý deň bez potreby nabíjania. Zariadenie funguje na obľúbenom a plynulom operačnom systéme Android 11 a obsahuje všetky potrebné aplikácie.