+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Získajte obal na Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

Tablet je, rovnako ako mobilný telefón, vystavený neustálemu riziku. A snáď ešte aj viac. Pokiaľ tablet používa celá vaša rodina, je veľmi ťažké ustriehnuť, kedy vykĺzne vašim milovaným deťom z rúčiek, vaša drahá polovička ho obleje kávou alebo nebodaj skončí v záchodovej mise. Práve preto by ste mali dbať na bezpečnosť a prevenciu pred jeho poškodením prostredníctvom kvalitných knižkových obalov od overených výrobcov ponúkajúcich tie najvyššie bezpečnostné štandardy. Presne takéto obaly vám ponúkame aj na etuo.sk. Stačí sa poriadne poohliadnuť po tom, čo vám bude najviac vyhovovať. 

Aký kryt na tablet si vyberiete, je len na vás

Pokiaľ svojmu tabletu chcete dopriať maximálnu ochranu prednej aj zadnej časti, zvoľte si knižkový obal s vyklápateľným krídlom na spoľahlivý magnetický uzáver. Otváracia časť poslúži aj ako praktický stojan na sledovanie videí alebo filmov a tiež ako úložný priestor pre platobnú kartu alebo iné drobnosti. Puzdro je z vnútornej strany potiahnuté veľmi jemnou textíliou tak, aby bolo k povrchu vášho tabletu čo najjemnejšie, zatiaľ čo vonkajšia vrstva je odolná proti prachu, vlhkosti ale aj mastným odtlačkom prstov. Motív a farebnosť si zvoľte podľa toho, na čo budete tablet používať. Ak pôjde o pracovný nástroj, odporúčame vám naše klasické jednofarebné kolekcie z jemnej ekokože. Ale pokial bude slúžiť ako nástroj na pobavenie detí, potom zvoľte veselší a farebnejší variant z kolekcie Fantasy.   

Výhodný Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 pre celú rodinu

Chcete si zaobstarať dostupný tablet s 10,4 – palcovým displejom za super cenu? Potom rozhodne siahnite po zariadení Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020. Radosť vám urobí prítomnosť štyroch reproduktorov alebo osemjadrový procesor. Samsung naopak šetril u pamäte, základ predstavuje 3GB RAM a 32GB úložisko. Neskôr sa však dočkáme aj 64GB verzie. V oboch prípadoch si tablet poradí s až 1TB pamäťovou kartou.