CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T290)

Obaly pre Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T290)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Filtre Collapse
Model zariadenia 1094
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Knižkové obaly na tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T290)

Hľadáte perfektný kryt na tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T290)? Potom ste u nás na správnej adrese. Doslova. Presne totiž vieme, aké dôležité je používať obal, ktorý na tablet sadne do posledného milimetra, je praktický ale zároveň vyzerá tak, že ho chcete ukazovať všetkým známym a priateľom. To sú puzdrá na tablety od etuo.sk. Knižkové puzdrá so záklopkami v prednej časti dokážu váš tablet ochrániť nielen zo zadnej a bočných strán ale aj z prednej strany obrazovky. Sú tak ideálnym riešením aj pre rodiny s menšími deťmi, ktoré tablet občas nechajú nevedomky spadnúť pri hre ale aj pre ľudí na cestách. Jednoducho s knižkovým obalom sa už nikdy nemusíte báť o to, že by sa vám tablet pri páde na zem rozbil, poškriabal v kabelke či v ruksaku, zničil pri kontakte s vodou alebo rozbil pri kontakte s ťažkým predmetom. Knižkové kryty perfektne zapasujú na vaše zariadenie bez akýchkoľvek kompromisov. Prispôsobia sa nielen rozmerom, ale aj všetkým výrezom, dotykovým senzorom, tlačidlám a ďalším dôležitým komponentom tabletu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a kombinujú flexibilný a odolný TPU (termoplastický polyuretán), jemné textílie aj príjemnú ekokožu. Stačí si vybrať vhodný model pre seba a svoju rodinu.

Knižkové puzdro na Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T290) prinesie mnoho výhod

S knižkovými krytmi od etuo.sk vás však nečaká len stopercentná ochrana, ale aj iné spôsoby využitia pri použití tabletu. Tieto puzdrá sa totiž dajú veľmi efektívne použiť aj ako stojan na tablet pri sledovaní filmov, seriálov, hraní hier, počúvaní hudby, pri videohovoroch alebo pri používaní tabletu v spojení s klávesnicou. Bez toho, aby vám tŕpli ruky alebo ste si museli tablet inak podopierať. Navyše ak chcete vyraziť napríklad do práce alebo na nákup s čo najmenším „nákladom“, môže obal slúžiť aj ako praktické puzdro na maličkosti ako platobná karta alebo občiansky preukaz. Všetko v jednom, kompaktne a pohodlne.

Desiatky dizajnov a neobmedzené možnosti

Teraz si už stačí len vybrať z našej ponuky dizajn obalu, ktorý bude presne sedieť vášmu vkusu. Ak ssvoj tablet používate skôr v práci, pri dôležitých mítingoch alebo spoločenských akciách, možno radšej zvolíte konzervatívnejší a elegantnejší jednofarebný model kolekcie Wallet Book. Knižkový obal napríklad v čiernom prevedení sa hodí skutočne na každú príležitosť, pôsobí jednoducho a minimalisticky. Naopak ak tablet využívate skôr doma, pri hre s deťmi alebo kreatívnych činnostiach, môžete si dopriať trochu farby a vzorov. Ideálnou sériou sa pre vás stane Wallet Book Fanstastic, ktorá ponúka desiatky motívov a vzorov podľa vášho gusta. Napríkad jemné boho vzory lapačov snov alebo pierok či pastelové motívy divokých lúčnych kvetov skôr pre dámy. Pre pánov tu zas máme geometrické vzory, mramorové motívy alebo obaly so športovými motívmi. Univerzálnou možnosťou sú potom motivačné nápisy na každý deň, cestovateľské vzory alebo zvieracie obrázky vhodné aj pre deti.

Moderný a prispôsobivý tablet pre celú rodinu

Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T290) si zamiluje každý člen vašej rodiny. Okrem vyrovnaného výkonu vám totiž prináša aj pokročilé technológie a jedinečný dizajn. Jeho veľkou výhodou je ergonomické tvarovanie. Je tenučký a váži iba 345 gramov, takže ho môžete vziať so sebou skutočne kamkoľvek a nebude priveľmi ťažký ani pre najmenších členov vašej rodiny. Tí navyše ocenia aj možnosť prepojenia do špeciálneho režimu Detský dom, kde ich privíta pestrofarebné prostredie, kreslené postavičky a aplikácie rozvíjajúce ich osobnosť. Rodičia navyše majú možnosť kontrolovať čas, ktorý na tablete deti strávia. Tablet môžete používať horizontálne aj vertikálne, obsah sa vám vždy zobrazí bez najmenšej chybičky. Duálny reproduktor sa potom postará o skvelé prehrávanie audia, obrazovka bez nápisov či domovského tlačidla o krásne ostrý obraz.