+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy Tab A 10.5

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5

Puzdra, kryty a obaly na tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5 vás zaručene poteší - máme silikónové, drevené, knižkové aj plastické. Tieto odolné puzdra ochráni váš tablet pred poškriabaním a poškodením. Tablet sa zasunie do obalu, a tým je chránený proti všetkým nástrahám. Zasúvacie púzdra sa vyrábajú z množstva materiálov - mikroplyš, koža, umelá koža a ďalšie textilné materiály. Čím tvrdší materiál, tým lepšie puzdra. Väčšina zasúvacích puzdier má zatvárací systém na magnet, alebo na suchý zip. Tým je tablet chránený proti vypadnutiu z puzdra. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Galaxy Tab A 10.5

Kvalitné puzdro zlepšuje úchop tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.5, bude sa vám oveľa lepšie, istejšie a príjemnejšie držať. Takisto chráni tablet pred poškriabaním, znečistením apod. Obal môže zmeniť aj fádne dizajn tabletu a robiť vám každodennú radosť. Štýlové ochranné puzdro pre tablet je vyrobené z veľmi kvalitných materiálov. Puzdra sú skvele spracované do najmenších detailov.

Samsung Galaxy Tab A 10.5 - informácie o tablete

Samsung Galaxy Tab A 10.5 je tablet určený pre deti. V systéme je pripravený tzv. detský mód - upravené rozhranie pre ľahšie ovládanie spolu s predinštalovaným aplikáciami pre deti. Tento mód je pripravený na Androide 8.1 Oreo a aby sa tablet stal naozaj rodinnou záležitosťou, ponúka tiež možnosť viacerých používateľských účtov. Použitý bol 10,5palcový TFT LCD displej s rozlíšením 1 200 × 1 920 pixelov o pomere strán 16:10 a použité boli štyri reproduktory s podporou Dolby Atmos. V jadre tabletu nájdeme procesor Snapdragon 450. Samsung tak uprednostnil výdrž pred výkonom. K dispozícii máme 3 GB RAM spolu s 32 GB dátového úložiska, ktoré bude možné rozšíriť microSD kartou o kapacite až 400 GB. O výdrž sa postará batéria so 7 300 mAh, ktorá spolu s menej výkonným procesorom sľubuje veľa hodín zábavy. Na tabletu nechýba čelné (5 Mpx) a zadný (8 Mpx) kamera.