Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S23 Ultra

Obaly pre Samsung Galaxy S23 Ultra


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23 Plus, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1035
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly pre účinnú ochranu vášho smartfónu

Vedeli ste, že obaly na telefóny až o 80 % znižujú riziko poškodenia smartfónu pri pádoch, nárazoch alebo ďalších nepríjemných udalostiach? Chránia ho však aj pred preniknutím vlhkosti, nečistôt či prachu dovnútra vášho zariadenia. A pred otrasmi a poškodením ochraňujú aj vnútorné komponenty vášho zariadenia. Celý telefón od povrchu až po samé vnútro tak získava omnoho väčšiu trvácnosť, je odolnejší a môžete ho so sebou bez obáv nosiť kamkoľvek si zmyslíte. Naše kryty sú navrhnuté tak, aby ste ich z telefónu nikdy nemuseli skladať. Poskytujú vám maximálne pohodlie nielen pri nabíjaní, fotení a počúvaní hudby, ale aj pri počúvaní hudby so slúchadlami či stláčaní bočných tlačidiel. Telefón z obalu vďaka pevnému úchytu nikdy nevypadne, takže sa nemusíte báť, že bude vystavený zbytočnému nebezpečenstvu. Tieto ochranné prvky vám poskytnú komfort aj pri umývaní, pretože sa dajú vložiť aj pod prúd tečúcej vody alebo jednoducho dezinfikovať vlhčenými dezinfekčnými handričkami. Navyše farby na nich sú natlačené modernou bodovou metódou, a tak nedochádza k ich zmazaniu alebo poškodeniu v čase. Teraz si už len stačí vybrať, ktorý model sa bude presne hodiť pre vaše potreby tak, aby na milimeter zapasoval do vášho životného štýlu. 

Prírodné vzory krytov na Samsung Galaxy S23 Ultra

Novým trendom pri výbere motívov a farieb na obaly na telefóny Samsung Galaxy S23 Ultra sa stala prirodzenosť doplená o jemné prírodné vzory. Práve preto vám ponúkame množstvo možností, ako si z tejto kategórie vybrať to pravé. Mnoho našich zákazníkov si obľúbilo obaly s motívmi príbehov zo života vodných, vzdušných, lesných alebo podmorských zvierat, ktoré sú zachytené v pohybe a dokreslené príjemnými pastelovými odtieňmi. Ešte väčšej obľube sa tešia kvetinové vzory. Ponúkame vám ich v romantickom, akvarelovom aj výraznejšom prevedení podľa toho, čo uprednostňujete. V rámci značky etuo sme spustili aj exkluzívne spolupráce so známymi umeleckými menami dizajnu a ilustrácie a navrhli sme pre vás spoločne niekoľko kolekcií umeleckých puzdier, ktoré si iste zamilujete. V sérii Koláže sa umelkyňa Kamila Lenarcik snaží prepojiť prírodné prvky a postavy žien v rôznych významoch a častiach ich životov, v kolekcii Autumn Melancholy zas Sandra Chojecka ukazuje prírodu tesne predtým, keď sa ukladá na zimný spánok a jej tvorbu dopĺňajú upokojujúce tlmené farby. 

Vytvorte si obal s vlastným motívom

Ak vás neosloví ani táto možnosť, vyberte sa vlastnou cestou. Veľkým lákadlom sa pre vás môže stať napríklad možnosť tvorby vlastných motívov, kam si môžete uložiť svoje vlastné fotografie, obrázky a vzory podľa vlastných pravidiel a všetko, čo vás len napadne. Čo tak vyskúšať efektné fotky zo svadby alebo umelecké fotografie z Vianoc, kde je celá vaša rodina? Alebo tie momentky z dovolenky, čo ste si tak obľúbili? Výber a realizácia bude len na vás. A nebojte sa, bude to jednoduché. Náš online systém funguje veľmi intuitívne, takže sa v ňom po prvom kliknutí budete cítiť ako doma. Pridajte si k svojej fotke text, meno svojho miláčika, obľúbený citát alebo refrén piesne. A ak sa vám obal naozaj podarí, venujte ho aj svojim milovaným. Ide o nádherný a originálny darček, ktorý rozhodne nebude na polici zapadať prachom. 

Profík, ktorého nejde nemilovať

Ak hľadáte profesionálneho spoločníka na každý deň, vyskúšajte smartfón Samsung Galaxy S23 Ultra. Je krásnym a moderným zariadením, ktoré podľa odborníkov bez obáv konkuruje najnovším iPhonom giganta Apple. Toto zariadenie hneď na prvý pohľad pôsobí veľmi atraktívne vďaka svojmu zahnutému Dynamic AMOLED 2X displeju s uhlopriečkou 6,8 palcov, jasným farbám a obnovovacej frekvencii 120 Hz. Výrobcovia pri ňom ostávajú pri rýchlom nabíjaní, no kapacita batérie je pri tomto modeli navýšená na 5 000 mAh. Veľkým lákadlom je aj fotoaparát s rozlíšením hlavného objektívu 200 MPx, ktorý sa hodí pre skutočných fotografov.