Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Samsung Galaxy S22

Obaly pre Samsung Galaxy S22


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Samsung Galaxy S22 Plus, Samsung Galaxy S22 Ultra, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1035
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolný obal na Samsung Galaxy S22 by nemal chýbať ani vám

Máte obavy o bezpečie svojho telefónu? Oblečte ho do spoľahlivého ochranného obalu a konečne si vydýchnite. S kvalitným puzdrom na Samsung Galaxy S22 totiž môžete svoje zariadenie pokojne hodiť do vrecka ruksaku spoločne s kľúčmi alebo do tašky k porozhadzovaným minciam. Žiadne poškriabanie a mechanické poškodenie už nehrozí. Kvalitné obaly z dielne etuo.sk sú totiž pripravené prechádzať znečisteniu, vrypom, škrabancom aj iným nečakaným udalostiam. Pokojne navyše odolávajú aj vode, nečistotám, mastným odtlačkom alebo prachu. Že by ste chceli mať svoj telefón v bezpečí, ale jednoducho ste obalom na telefón neprišli na chuť? Potom ste ešte nikdy nevlastnili naozaj kvalitný kryt. 

Blysnite sa so svojim originálnym krytom na Samsung Galaxy S22

A že máte z čoho vyberať! Pokojne sa usaďte, uvarte si kávičku a poďme spolu venovať čas spoločnému výberu obalu na Samsung Galaxy S22 vašich snov. Hneď na začiatku by ste sa mali rozhodnúť, aký materiál obalu najviac preferujete. Bude to tvrdený plast, jemný silikón alebo odolný TPU? POkiaľ sa rozhodnete pre silikónový kryt, vyberte si ho z kolekcie Soft Flex. Tieto kryty vám okrem ďalších výhod prinášajú aj jeden benefit naviac: môžete si pri nich vybrať nielen žiadaný motív, ale aj podkladovú farbu svojho krytu. Povedzme napríklad, že sa vám páči obal na telefón s ružami. V kolekcii Soft Flex Design si ho môžete doplniť o ružovkastý silikónový materiál, ktorý na bočných hranách a po okrajoch jemnosť vášho krytu ešte viac zvýrazní. Chcete naopak chuť na niečo výraznejšie a neohraté? Potom zvoľte motívy mramoru v čiernej farbe a doplňte ho červeným alebo bielym silikónom. Ak ste skôr minimalista a zložité motívy vás nebavia, stavte na jednoduchosť vo forme jednofarebného krytu, ktorý sa bude hodiť ako na rodinné oslavy, tak na dôležité obchodné mítingy alebo pracovné schôdzky. Pokiaľ stavíte na kvalitné obaly z TPU materiálu, môžete si vybrať z množstva ďalších motívov a farieb, alebo ísť do transparentného typu obalu. Ten maximálne zvýrazní originálny dizajn vášho mobilu a nepridá mu zbytočné centimetre navyše.   

Kvalitný kryt na mobil vám prinesie mnoho výhod

Obal na mobil Samsung Galaxy S22, to nie je len ochrana zariadenia 24 hodín 7 dní v týždni. Je totiž množstvo malých výhod poskladaných do jedného skvelého produktu. S obalom na telefón sa môžete spoľahnúť nielen na maximálne bezpečie vonkajšieho krytu telefónu, ale aj na jeho krehkých vnútorných komponentov. Keďže obal tlmí nárazy a otrasy, omnoho menej sa opotrebovávajú aj jeho vnútorné súčiastky, ktoré potom dlhšie fungujú vo veľmi dobrom stave. Okrem toho vám obal sám o sebe prinesie dlhodobú ochranu. Jeho motívy a obrázky tlačíme pokročilou technológiou bodovej tlače, ktorá je odolná voči zmenám farieb v čase, oterom, ale aj vyblednutiu. Aj keď svoj obal často čistíte a dezinfikujete, ostáva vždy rovnaký ako v deň, keď ste si ho kúpili. Puzdro je vyrábané presne na mieru vášho telefónu, a tak rešpektuje jeho rozmery rovnako ako celú jeho funkcionalitu. Obal tak nemusíte dávať dole ani pri počúvaní hudby, nabíjaní zariadenia či používaní senzoru na odtlačky prstov. 

Samsung Galaxy S22 pre náročných

Telefón Samsung Galaxy S22 prináša mnoho skvelých výhod, ktoré sa budú hodiť hlavne pre najnáročnejších používateľov. Po predošlých modeloch radu S neprekavpí napríklad fakt, že rad S22 prináša masívnu konštrukciu a neuveriteľne široký Dynamic AMOLED displej s uhlopriečkou 6,06 palcov a pomerom strán 20 : 9. Telefón sa môže pochváliť taktiež veľmi výkonným 50 MPx fotoaparátom doplneným a teleobjektív a širokouhlú šošovku, a taktiež prednou kamerou s rozlíšením 10 MPx. K tomu všetkému má dostupný aj 9-jadrový procesor doplnený o 8 GB RAM pre excelentný výkon a technológiu rýchleho nabíjania 25W.